Norbi - przykra sytuacja na koncercie. Artysta nie będzie dobrze wspominać tego występu

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News Norbi - przykra sytuacja na koncercie. Artysta nie będzie dobrze wspominać tego występu

Norbi - przykra sytuacja na koncercie. Artysta nie będzie dobrze wspominać tego występu

2022-06-14 11:38

Norbi rozpoczął sezon letni i w przerwie od nagrywania nowych odcinków Koła Fortuny postanowił dać kilkanaście koncertów. Jeden z nich nie zostanie przez niego dobrze zapamiętany. Artysta musiał mocno zachęcać publiczność, by ta pojawiła się przed sceną i bawiła do jego hitów. Zobaczcie sami już teraz.

Spis treści

  1. Norbi - koncert w Alwerni
  2. Norbi - komentarze, reakcje

Kalendarz Norbiego na lato 2022 wypełniony jest datami i miastami, w których pojawi się artysta. Norbert Dudziuk zgodnie z rozpiską na przełomie maj-wrzesień zagra 25 koncertów, wykonując na nich swoje największe hity. Trasa już trwa, ale nie do końca idzie ona po myśli prowadzącego Koło Fortuny. Rozczarowaniem był niewątpliwie koncert w liczącej ponad 12 tysięcy mieszkańców gminie Alwernia. W czasie wykonywania jednego z utworów występ Norbiego oglądało siedem osób, z czego troje to dzieci. Oryginalne wideo, które pojawiło się na profilu Portal Ziemi Chrzanowskiej w mediach społecznościowych,  w kilka dni przekroczyło 170 tysięcy wyświetleń. Widzimy, jak wykonawca hitu Kobiety są gorące, zaprasza ludzi przed scenę, jednak nikt na to nie reaguje.

The Chainsmokers na FEST Festival 2022! Kiedy wystąpi hitowy duet? [DATA, BILETY]

Sonda
Czy Norbi powinien jeszcze koncertować?
Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Norbi - koncert w Alwerni

Norbi po wydaniu utworu Kobiety są gorące był jednym z najpopularniejszych artystów w naszym kraju. Nie bez powodu otrzymał prestiżową nagrodę polskiej branży muzycznej Fryderyk za najlepszą płytę taneczną. Później wydał utwór Nie zaczepiaj mnie, dzięki któremu zaśpiewał w Opolu i poprowadził jeden z koncertów festiwalu. Kiedyś jego koncerty były biletowane i cieszyły się dużym uznaniem. Występ z okazji dni Alwerni był całkowicie darmowy, a mimo to nie spotkał się z dużym uznaniem lokalnej społeczności. Warto dodać, że tego samego dnia występował Mateusz Mijal. Artysta zgromadził przed sceną sporą liczbę dobrze bawiących się osób.

Norbi - komentarze, reakcje

Koncert Norbiego w Alwerni nie zostanie pozytywnie zapamiętany przez samego artystę. Nawet internauci piszą, że to smutny obrazek i jest im żal popularnego muzyka. Norbi to w końcu wyluzowany gość mający dystans do siebie, jak nikt inny. Są oczywiście też tacy, którzy prześmiewczo piszą o strefie VIP, czy zaciętej walce o miejsce przy barierkach. Jak to wyglądało? Przekonajcie się oglądając poniżej.

Lubisz polską muzykę? Ten podcast jest dla Ciebie!

Posłuchaj teraz nowych wywiadów Radia ESKA!

Listen to "Jak powstał cover "Zatańczysz ze mną"? Tribbs zdradza kulisy i zapowiada kolejną premierę!" on Spreaker. Źródło: Norbi - przykra sytuacja na koncercie. Artysta nie będzie dobrze wspominać tego występu