Niedługo Żona

Pamiętacie Nel z „W pustyni i w puszczy”? Karolina Sawka szykuje się do ślubu ze znanym aktorem

2023-11-29 13:21

Kiedyś grała uroczą Nel w filmie „W pustyni i w puszczy”, a dziś jest już dorosła i okazuje się, że niebawem zmieni swój stan cywilny. Ze wstępnych informacji wynika, że aktorka planuje ślub z kolegą po fachu - aktorem, którego widzowie mogą kojarzyć z serialu "Barwy szczęścia".

"W pustyni i w puszczy" to klasyk, który został wyprodukowany w 2000 roku na podstawie powieści Henryka Sienkiewicza o takim samym tytule. Film był kręcony w plenerach Południowej Afryki i Tunezji, a w rolę główne wcielili się Adam Fidusiewicz, który grał Stasia Tarkowskiego i Karolina Sawka, odgrywająca rolę Nel Rawlison. Aktorka miała wtedy zaledwie 9 lat, ale znakomicie wcielała się w postać porwanej dziewczynki, która później razem ze Stasiem ucieka przez pustynię. Po swoim debiucie aktorka przez wiele lat nie pojawiała się na ekranach, dlatego  Dopiero po ukończeniu szkoły teatralnej w Łodzi, mogliśmy oglądać ją między innymi w "M jak miłość", "Pierwszej miłości" czy też na deskach teatru.

Roxie Węgiel & Wiktoria Kuszewicz - Miasto (StartUp Music)

Karolina Sawka bierze ślub. Kto jest wybrankiem jej serca?

Karolina Sawka bez wątpienia rozkochała w sobie widzów grając Nel w filmie "W pustyni i w puszczy". Teraz jest już dorosłą, pewną siebie kobietą, która jak się okazuje niebawem ma stanąć na ślubnym kobiercu. 32-latka choć nie lubi mówić o swoim życiu prywatnym, to niedawno podzieliła się z fanami zdjęciem z ukochanym. Jest nim aktor Mateusz Rzeźniczak, którego widzowie mogą kojarzyć z takich produkcji jak "Miasto 44", Furioza", czy też "Barwy szczęścia". Jakby tego było mało "Twoje Imperium" poinformowało swoich czytelników, że Karolina Sawka planuje ślub, który ma odbyć się w czerwcu w Starym Kinie w Łodzi. Wiadomo też, że przyszli nowożeńcy uwielbiają podróże i podobno już planują długą podróż poślubną, w którą chcą wyruszyć niedługo po swoim ślubie.

"Nie zależy im na mieszkaniu w drogich hotelach. Lubią jeździć budżetowo i tak, żeby jak najwięcej zobaczyć. Zwiedzili niemal całą Europę" - dodał tajemniczy informator dla "Twoje Imperium".

W naszej galerii, którą znajdziecie na górze tego artykułu, znajdziecie zdjęcia Karoliny Sawki. Wyrosła na przepiękną kobietę, od której ciężko oderwać wzrok!

Sonda
Oglądałeś/aś film "W pustyni i w puszczy?
Listen to "Kwiat Jabłoni: stanąłem na kiedyś na klocek Lego. DZIEJE SIĘ" on Spreaker.