Natasza Ubrańska

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Natasza Urbańska - wiek, dzieci, córka, mąż, wzrost, kariera, Instagram

2023-08-01 13:28

Natasza Urbańska to znana i lubiana postać w polskim show-biznesie. To nie tylko piosenkarka i tancerka, ale także aktorka filmowa, telewizyjna i teatralno-musicalowa oraz prezenterka telewizyjna. Od 1993 roku związana jest z teatrem muzycznym Studio Buffo. Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Spis treści

  1. Natasza Urbańska - wiek, wzrost
  2. Natasza Urbańska - mąż
  3. Natasza Urbańska - dzieci
  4. Natasza Urbańska - The Voice Kids
  5. Natasza Urbańska - Eurowizja
  6. Natasza Urbańska - Instagram

Natasza Urbańska - wiek, Eurowizja, dzieci, mąż, Lift U Up, wzrost, Instagram: takie frazy są ostatnio często poszukiwane w sieci przez internautów. Natasza Urbańska to wszechstronnie uzdolniona artystka. Jako dziecko uczęszczała na zajęcia gimnastyki artystycznej do klubu Legia Warszawa, a gdy dorosła studiowała lingwistykę stosowaną, jednak przerwała naukę na trzecim roku, by skupić się na karierze muzycznej. W 1991 roku wraz z koleżanką poszła na casting do musicalu Metro. Początkowo miała jej tylko kibicować, lecz sama też wzięła udział w castingu. Mimo iż przeszła wszystkie etapy, okazało się, że jest zbyt młoda na występy w teatrze. Po dwóch latach pojawiła się na kolejnych kwalifikacjach i od 1993 roku jest związana z teatrem muzycznym Studio Buffo, w którym zagrała wiele głównych ról.

Piotr Cugowski w Radiu SuperNova #StartUp Music 3

Natasza Urbańska - wiek, wzrost

Ile lat ma Natasza Urbańska? Artystka urodziła się 17 sierpnia 1977 roku w Warszawie i jak łatwo można obliczyć ma 45 lat. Internautów zastanawia także to ile wzrostu ma Natasza Urbańska? Znamy odpowiedź na to pytanie. Natasza mierzy 167 cm wzrostu. 

Natasza Urbańska - mąż

Czy Natasza Urbańska ma męża? Tak, serce pięknej artystki jest już od dawna zajęte. Natasza Urbańska dokładnie 16 sierpnia 2008 roku poślubiła Janusza Józefowicza, dyrektora artystycznego Teatru Studio Buffo.

Natasza Urbańska - dzieci

Czy Natasza Urbańska ma dzieci? Owocem miłości jej i męża Janusza jest córka Kalina, która przyszła na świat 13 grudnia 2008 roku. Rodzina mieszka w dworku "Emilin" w Jajkowicach.

Natasza Urbańska - The Voice Kids

Natasza Urbańska została trenerką The Voice Kids 7. To ona zastąpi Dawida Kwiatkowskiego w nowej edycji show, które najprawdopodobniej pojawi się w telewizji wiosną 2024 roku.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice Kids 7 - TRENERZY. Kto zasiądzie na czerwonych fotelach?

Natasza Urbańska - Eurowizja

Natasza Urbańska dwukrotnie brała udział w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. W 2007 roku zajęła 3. miejsce z utworem I Like It Loud w finale programu Piosenka dla Europy, a rok później triumfowała z 2. miejscem z piosenką Blow Over. Natasza Urbańska po raz trzeci próbowała swoich sił w 2023 roku krajowych eliminacjach do reprezentowania Polski na Eurowizji. Artystka została finalistką polskich eliminacji, a na 67. Konkurs Piosenki Eurowizji zgłosiła singiel Lift U Up.

Natasza Urbańska - Instagram

Natasza Urbańska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupę jej imię i nazwisko, lub oficjalny nick @nataszaofficial.

Sonda
Podoba ci się Natasza Urbańska?