Marek Piekarczyk

i

Autor: AKPA

KONCERTY W TV

Murem za polskim mundurem koncert 22 września na TVP1 - kto wystąpi? Gwiazdy są już znane

2023-09-22 11:41

Telewizja Polska wyemituje na żywo koncert "Murem za polskim mundurem", podczas którego będzie można usłyszeć patriotyczne pieśni. Jest to nie tylko gest solidarności z polskimi służbami mundurowymi, które strzegą bezpieczeństwa granicy naszego kraju, ale także przypomnienie widzom patriotycznych wartości. Sprawdź kto wystąpi.

Murem za polskim mundurem to patriotyczny koncert, który TVP1 wyemituje na żywo w piątek 22 września. Kto wystąpi? Zastanawiają się widzowie, którzy tego wieczoru chcą posłuchać jak artyści w muzyczny sposób wspierają służby strzegące naszego kraju. Telewizja Polska dba o to, by ich odbiorcy nie nudzili się w weekendowe wieczory. Polskie Biesiady, nowy program Rytmy Dwójki, a także wakacyjny cykl koncertów Roztańczona Polska, które powoli dobiegają końca. Nie można zapomnieć także o tematycznych koncertach, które odbywają się nie tylko w naszym kraju, ale także u naszych sąsiadów. Przed nami wydarzenie Murem za polskim mundurem, czyli koncert który jest gestem solidarności z polskimi służbami mundurowymi. Na scenie w Mielniku nad Bugiem widzowie TVP1 usłyszą kawałki patriotyczne takie jak: O mój rozmarynie, Pałacyk Michla, Rozkwitały pąki białych róż, Wojenko, wojenko, Szara piechota,Dziś do ciebie przyjść nie mogę, Biały krzyż, Przybyli ułani pod okienko, Jak to na wojence ładnie.

ZOBACZ TAKŻE: Data końca świata została ujawniona. Asteroida o sile 24 bomb atomowych rozbije Ziemię?!

dr Górka-Winter: Jeżeli Ukraina nie wygra, Rosja zdemoluje porządek na świecie | SUPER RING

Murem za polskim mundurem - kto wystąpi? GWIAZDY

Już w piątek 22 września o godzinie 18:00 TVP1 wyemituje na żywo koncert Murem za polskim mundurem. Widzowie będą mieli okazję posłuchać pieśni patriotyczne, które wybrzmią z ust polskich artystów. Na scenie pojawią się między innymi:

  • Marek Piekarczyk
  • Halina Mlynkova
  • Antek Smykiewicz
  • Anna Józefina Lubieniecka
  • Natalia Krakowiak
  • Łukasz Drapała
  • Bartas Szymoniak
  • chór Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Wydarzenie poprowadzi Anna Popek.

Dostałbyś się do wojska? Rozwiąż QUIZ z wiedzy niezbędnej zawodowemu żołnierzowi

Pytanie 1 z 13
Najdłuższą lądową linię graniczną Polska posiada z: