Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą na świecie. Teraz wygląda całkiem inaczej!

Najbrzydsza panna młoda na świecie
Autor: Facebook: Project Nightfall/The World's Ugliest Bride: what happened when the Internet saw her photo?

Okrzyknięto ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Kobieta nie zdawała sobie sprawy z tego, że jej zdjęcia ślubne wywołają tak wiele emocji. Wraz ze swoim mężem stała się ogromnym pośmiewiskiem. Internauci nie zostawili na nich suchej nitki. Jednak oni, zamiast się załamać, postawili na poważne zmiany. Sprawdźcie, jak po 12 latach wygląda najbrzydsza panna młoda na świecie!

Najbrzydsza panna młoda na świecie stała się symbolem ciężkiej pracy. Teraz kompletnie nie przypomina siebie sprzed lat. Elena i Boris nie mieli łatwego początku stażu małżeńskiego. Zdjęcia ślubne zazwyczaj stanowią wzruszającą pamiątkę, do której wraca się po latach z ogromnym sentymentem. W przypadku tego małżeństwa było jednak inaczej. Internauci, kiedy tylko odnaleźli fotografie, rozpoczęli prawdziwy lincz. Para młoda została okrzyknięta najgorzej dobranym małżeństwem. Z kolei kobieta, najbrzydszą w historii. Wiele osób załamałoby się po takich komentarzach. Elena postawiła jednak na zmiany i prawdziwą rewolucję swojego życia. Zadbała o swoje nawyki żywieniowe, skupiła się na pracy nad sobą i wymagających ćwiczeniach, zastosowała odpowiednią dietę i zmieniła się nie do poznania. Metamorfoza najbrzydszej panny młodej na świecie zachwyca wszystkich. Nawet tych, którzy wcześniej się z niej śmiali.

Taniec Wednesday pod wodą. Poświęciła 4 godziny, by zrobić to perfekcyjnie!

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Najbrzydsza panna młoda na świecie - metamorfoza

Kobieta przeszła ogromną zmianę. Metamorfoza najbrzydszej panny młodej na świecie jest naprawdę spektakularna. Elena postawiła na pracę nad sobą, masę wyrzeczeń i sport. Kobieta schudła i poddała się operacjom plastycznym, przez co nie przypomina już siebie sprzed lat.

Kobieta zdecydowała się zadbać o siebie ze względu na chęć zdrowego życia, ale również miłość do męża, która przezwyciężyła wszystkie problemy. Choć Elena, zaraz po tym, jak rozpętała się w sieci burza, chciała odejść od Borisa, to ten jej na to nie pozwolił. Mężczyzna podkreślał, że uczucie, które ich połączyło jest silniejsze od jakichkolwiek złośliwych komentarzy.

Mrukliwa 16-latka wprawiła w osłupienie swoim potężnym głosem! Wszystkim opadła szczęka

Największe hity wszech czasów. Sprawdź, czy potrafisz je dokończyć

Pytanie 1 z 8
Dokończ tekst: Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw
Źródło: Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą na świecie. Teraz wygląda całkiem inaczej!