Monika Żochowska

i

Autor: AKPA

ŻONY WARSZAWY

Monika Żochowska - mąż, wiek, kariera. Kim jest bohaterka "Żony Warszawy"?

2023-11-08 15:46

Kim jest Monika Żochowska, która występuje w programie "Żony Warszawy"? Kobieta biznesu od lat związana jest jest z branżą beauty, gdzie odnosi spektakularne sukcesy i dzięki temu może pozwolić sobie na luksusowe życie. Ile ma lat? Czym dokładnie się zajmuje? Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Kto to Monika Żochowska? Zastanawiają się widzowie Polsatu, którzy oglądają program "Żony Warszawy". Okazuje się, że Monika ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jest współzałożycielką firmy Phenicoptere i marki GLOV, która skradła serca kobiet. Oprócz tego Monika Żochowska ma na swoim koncie wiele innowacyjnych i opatentowanych produktów kosmetycznych, jak bestsellerowe rękawiczki do demakijażu, które zmywają kosmetyki tylko przy użyciu wody. Monika Żochowska to prawdziwa bizneswoman, a dowodem są właśnie jej produkty, które odniosły sukces wśród milionów użytkowniczek w ponad 60 krajach. Oprócz marki beauty, kobieta jest także certyfikowanym znawcą diamentów i właścicielką firmy Diamond Advisory.

CLEO - Spotkałam się z Dodą… (SuperStar)

Monika Żochowska - wiek

Ile lat ma Monika Żochowska? Bohaterka programu "Żony Warszawy" ma obecnie 38 lat. Nie znamy jednak jej dokładnej daty urodzenia, więc nie wiemy w jakim miesiącu obchodzi swoje urodziny. Warto również wiedzieć, że kobieta mieszkała i studiowała w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Francji, Belgii, Londynie, Dubaju. Monika od zawsze uważa jednak, że najwspanialszym miejscem na świecie jest Warszawa, gdzie obecnie mieszka.

Monika Żochowska - mąż, dzieci

Czy Monika Żochowska ma męża? Bizneswoman jest zakochana, a jej partnerem jest Alex Gryn, który pracuje w sektorze kryptowalut i gier wideo. Owocem tego związku jest syn Maksymilian, który przyszedł na świat w 2021 roku. "Żona Warszawy" lubi wspólne podróże z rodziną, w którą zabierają również dziadków.

Monika Żochowska - Instagram

Monika Żochowska jest aktywna na Instagramie, gdzie znaleźć ją można pod nazwą @monazoca. To właśnie tam pokazuje swoje życie i karierę zawodową.