Monika Goździalska

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Monika Goździalska - wiek, mąż, córka, dzieci, Big Brother, kariera, Instagram

2023-09-20 11:16

Zastanawiacie się kim jest Monika Goździalska? Dobrze trafiliście. To modelka, która zaczynała swoją karierę w mediach jako uczestniczka Big Brothera, a teraz będziemy mogli oglądać ją w nowym programie The Real Housewives. Żony Warszawy. Ile ma lat? Co musicie o niej wiedzieć? Poznajcie ja bliżej czytając nasz artykuł.

Kim jest Monika Goździalska? Informacji o celebrytce takich jak: wiek, wzrost, partner, dzieci poszukuje wiele osób. Monika Goździalska to polska celebrytka i modelka, która już jakiś czas obraca się w świecie show-biznesu. Widzowie mogli ją poznać kilka lat temu w programie Big Brother, który wówczas był prawdziwym fenomenem. Goździalska jest też modelką i ma na swoim koncie reprezentowanie naszego kraju w 2011 roku w konkursie Mrs. World, który jest odpowiednikiem Miss World dla mężatek. Monika Goździalska zdobyła wtedy tytuł I Wicemiss. Co ciekawe, w 2023 roku ukazała się jej książka "Skandaliczne życie modelek", w której opowiada o kulisach pracy kobiet w modelingu. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Sylvia Novak - Ten aktor całuje najlepiej [Szybkie Pytania]

Monika Goździalska - wiek, wzrost

Ile lat ma Monika Goździalska? Celebrytka urodziła się 22 marca 1980 roku, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 świętowała 43. urodziny. Internautów zastanawia także to ile wzrostu ma Monika Goździalska? To żadna tajemnica. Jak na modelkę przystało, Goździalska mierzy około 175 cm wzrostu.

Monika Goździalska - mąż, dzieci

Czy Monika Goździalska ma męża i dzieci? Celebrytka w 2018 roku wzięła ślub na Malediwach z miliarderem, który miał 47 koni arabskich. Kobieta rozwiodła się i najprawdopodobniej jej serce jest już zajęte. Goździalska ma dwójkę dzieci - Natalię i Tristana. W jednym z wywiadów zdradziła, że ze względu na córkę wyprowadziła się do Hiszpanii, ponieważ w polskich szkołach dziewczynka była prześladowana ze względu na swoją orientację seksualną.

Monika Goździalska - Żony Warszawy

Monika Goździalska została jedną z uczestniczek programu Żony Warszawy. Już od środy 6 marca będziemy mogli oglądać ją na antenie Polsatu. Stacja opisuje celebrytkę na swojej stronie następująco: Założycielka Petgram, unikalnej na polskim rynku aplikacji będącej połączeniem lokalizatora GPS i sieci społecznościowej dedykowanej właścicielom zwierząt. Sama ma cztery psy. Autorka książki „Skandaliczne życie modelek” i podcastu Radio Rutyna. Właścicielka marki odzieżowej Niedopodrobienia. Instagramerka i tiktokerka, w sieci występuje pod nickiem Princzypessa. Ma rzesze fanek, które uwielbiają jej szczere opinie i bezkompromisowe sądy. Nie boi się mówić prawdy, nawet gdy nie wszystkim się ona podoba. Jednoczy kobiety, wspiera i motywuje je do działania i zmian w swoim życiu. Przekonuje je, by spełniały marzenia. Uwielbia spędzać czas w domu w Hiszpanii, ale uważa, że to na Mazurach słońce świeci tak, jak nigdzie na świecie. Pasjonuje się motoryzacją, zwłaszcza sportowymi samochodami, kocha też modę.

ZOBACZ TAKŻE: Żony Warszawy - obsada, zwiastun. Kiedy premierowe odcinki w TV?

Monika Goździalska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub oficjalny nick @monika.gozdzialska. Celebrytkę obserwuje tam ponad 188 tysięcy osób i co ciekawe, ta liczba cały czas rośnie!