Zbuntowany Anioł

Milagros z serialu "Zbuntowany Anioł" po latach. Tak dziś wygląda Natalia Oreiro. Ma 46 lat, ale czas jest dla niej bardzo łaskawy

Natalia Oreiro, czyli niezapomniana Milagros z telenoweli "Zbuntowany Anioł" skończyła w tym roku 46 lat. Jak dziś wygląda urugwajska piękność? Słynny tasiemiec wrócił na antenę i znów można go oglądać w polskiej telewizji, a my sprawdzamy, jak zmieniła się Natalia Oreiro. Nadal zachwyca urodą? Przekonajcie się sami!

Spis treści

 1. "Zbuntowany Anioł" - telenowela, którą znają wszyscy
 2. Gdzie można obejrzeć "Zbuntowany Anioł"?
 3. Natalia Oreiro – "Zbuntowany Anioł" był dla niej przepustką do sławy
 4. Natalia Oreiro - najważniejsze filmy i seriale
 5. Posłuchaj kultowego "Cambio dolor"
 6. Natalia Oreiro ma rosyjskie obywatelstwo
 7. Natalia Oreiro gwiazdą serialu "Santa Evita" Disney+
 8. Natalia Oreiro prywatnie. Kim jest jej mąż?

"Zbuntowany Anioł" - telenowela, którą znają wszyscy

Pamiętacie "Zbuntowanego Anioła"? To latynoamerykańska telenowela, która zawojowała świat w 1998 roku. W rolach głównych wystąpili: Natalia Oreiro i Facundo Arana. Słynne "Cambio dolor" z czołówki serialu nucili kiedyś wszyscy.

"Zbuntowany Anioł" opowiada o walce z przeciwnościami losu, miłości oraz spełnianiu marzeń. Serial koncentruje się na losach pięknej i nieco nieokrzesanej Milagros, która wychowała się w klasztorze – jej matka zmarła, a ojciec ją porzucił. U progu dorosłości, Mili zostaje służącą w domu bogatej rodziny DiCarlo. Tam poznaje przystojnego Ivo, syna swojego pracodawcy, w którym zakochuje się bez pamięci. Wkrótce okazuje się, że głowa rodziny Di Carlo - Federico jest tak naprawdę ojcem Mili.

Serial "Zbuntowany Anioł" bił rekordy oglądalności, a Natalia Oreiro, czyli serialowa Milagros, z dnia na dzień stała się prawdziwą gwiazdą.

"Muñeca Brava" do dziś stanowi ważny element kultury popularnej i pozostaje jedną z najważniejszych produkcji w historii argentyńskiej telewizji.

Gdzie można obejrzeć "Zbuntowany Anioł"?

"Zbuntowany Anioł" latem 2023 r. powrócił do polskiej telewizji. Kultową telenowelę można oglądać od 24 lipca, o godz. 10:00 na antenie TV Puls.

Natalia Oreiro – "Zbuntowany Anioł" był dla niej przepustką do sławy

Natalia Marisa Oreiro Iglesias, znana wszystkim jako Natalia Oreiro urodziła się 19 maja 1977 roku w Montevideo, stolicy Urugwaju.

Zamiłowanie do sceny zaczęła przejawiać już w dzieciństwie – pierwsze lekcje aktorstwa rozpoczęła w wieku 8 lat. Zanim Natalia Oreiro została słynną Milagros, pracowała jako modelka i aktorka reklamowa. Jej talent odkrył Alejandro Romay, ówczesny właściciel Canal 9, który nazywany był "carem telewizji" w Argentynie.

"90-60-90 modelos", "Argentyńczyk w Nowym Jorku", "Valeria" to jedne z pierwszych produkcji w karierze Natalii Oreiro, ale prawdziwy rozgłos przyniosła jej rola Milagros w telenoweli "Zbuntowany anioł" (oryg. "Muñeca Brava") z 1998 roku. Serial okazał się ogromnym sukcesem, a Natalia Oreiro błyskawicznie stała się międzynarodową gwiazdą. Piękna Urugwajka nie tylko zagrała w nim główną rolę, wykonała także utwór "Cambio dolor" z czołówki serialu. Piosenka stała się hitem, a Natalia Oreiro równolegle zaczęła rozwijać swoją karierę muzyczną. Jej debiutancki album, zatytułowany po prostu "Natalia Oreiro," został wydany w lipcu 1998 roku i odniósł wielki sukces nie tylko w krajach latynoamerykańskich.

Czytaj też: Gwiazdy serialu "Zbuntowany Anioł" po latach. Kto zmienił się najbardziej?

Natalia Oreiro - najważniejsze filmy i seriale

 • "Kachorra to ja" (2002),
 • "Jesteś moim życiem" (2006),
 • "Amanda O" (2008),
 • "Lynch" (2012),
 • "Santa Evita" (2022).

Po gigantycznym sukcesie "Zbuntowanego Anioła", Natalia kontynuowała swoją aktorską i muzyczną karierę, występując w kolejnych telenowelach, filmach i serialach telewizyjnych. Wydała także kilka albumów muzycznych.

Natalia Oreiro ma dziś 46 lat i wciąż pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych latynoamerykańskiej gwiazd na świecie.

Posłuchaj kultowego "Cambio dolor"

Natalia Oreiro ma rosyjskie obywatelstwo

Kilka lat temu o Natalii Oreiro zrobiło się głośno za sprawą rosyjskiego obywatelstwa. Aktorka zapałała miłością do Rosji już w 2013 roku, podczas trasy koncertowej "Tour Hits 2013". Bilety na jej koncerty sprzedawały się jak świeże bułeczki, a Rosjanie szybko zaczęli ją nazywać "Nasha Natasha". Oreiro napisała nawet piosenkę "United By Love", która znalazła się na mundialowej playliście w 2018 roku.

Niedługo potem rosyjska ambasada w Moskwie zaproponowała urugwajskiej aktorce złożenie wniosku o przyznanie obywatelstwa rosyjskiego. Natalia Oreiro odebrała rosyjski paszport jesienią 2021 roku, na kilka miesięcy przed rozpoczęciem zbrojnej agresji rosyjskiej na Ukrainę.

Tu warto podkreślić, że zaraz po wybuchu wojny na Ukrainie, Oreiro opuściła kraj Putina i głośno sprzeciwiła się polityce tego państwa. "NIE dla wojny", "Chcemy pokoju" – głosiła na swoim Instagramie w marcu 2022 r.

Po powrocie do Urugwaju, Natalia Oreiro została jurorką w tamtejszym "The Voice" oraz w argentyńskim "Mask Singer". Warto wspomnieć, że Natalia Oreiro gościła kilka razy w Polsce. Ostatni raz mogliśmy ją oglądać podczas "Sylwestra marzeń z Dwójką" w 2019 roku. 

Natalia Oreiro gwiazdą serialu "Santa Evita" Disney+

Co dziś słychać u Natalii Oreiro? Urugwajska piękność nadal spełnia się jako aktorka. Jakiś czas temu została gwiazdą nowego serialu Disney+ pt. "Santa Evita". Produkcja to adaptacja książki Tomása Eloya Martíneza z 1995 roku. Opowiada o Evie Perón, pierwszej damie Argentyny. Mówi się, że rola ikony Argentyny jest punktem zwrotnym w karierze urugwajskiej aktorki, znanej dotąd z latynoamerykańskich telenowel.

Ze wszystkich ról, które zagrałam, ta była najbardziej ryzykowna i najbardziej nieoczekiwana, ponieważ dotyczy tej klasy postaci, tak nieosiągalnych. Nie sądziłem, że uda mi się w nią wcielić – tłumaczyła w rozmowie z magazynem Gente.

Natalia Oreiro prywatnie. Kim jest jej mąż?

Natalia Oreiro prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą. W 2001 roku poślubiła argentyńskiego muzyka i lidera zespołu Divididos, Ricardo Mollo. Są razem już od 22 lat! Ich syn - Merlín Mollo Oreiro, przyszedł na świat w 2012 roku.

Natalia Oreiro mimo upływu lat wciąż zachwyca wyglądem. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia pięknej Milagros z serialu "Zbuntowany Anioł". Zobaczcie, jak dziś wygląda urugwajska piękność.

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł
Źródło: Pamiętacie Milagros z serialu "Zbuntowany Anioł"? Tak dziś wygląda Natalia Oreiro. Ma 46 lat, ale czas jest dla niej bardzo łaskawy