Michał Wiśniewski na treningu reprezentacji Polski! Ten moment rozbawił fanów!

Wiśniewski, piłkarze
Autor: AKPA, Canva

Biało-czerwoni udowodnili, że są prawdziwymi fanami zespołu Ich Troje. Michał Wiśniewski towarzyszył piłkarzom podczas treningu przed spotkaniem z Argentyną. Polscy zawodnicy przygotowują się do ostatniego spotkania w grupie C, jednak nie zapominają o dobrym nastawieniu!

Michał Wiśniewski na treningu polskiej reprezentacji pomaga zawodnikom w przygotowaniach do kolejnych spotkań. Do wtorkowego meczu Polski z Argentyną coraz mniej czasu. Biało-czerwoni, w przeddzień spotkania, zdecydowali się na porządne przygotowanie do spotkania oraz trening. Podopieczni Czesława Michniewicza stoją przed ogromną szansą awansu do fazy pucharowej turnieju w Katarze. Fani piłki nożnej z niecierpliwością czekają na pojedynek kończący rywalizację w grupie. Biało-czerwoni zapowiedzieli, że zrobią co w ich mocy, by polscy kibice mieli powody do świętowania. Jednak przed decydującym spotkaniem oddają się treningom i regeneracji. Pomaga im w tym lider zespołu Ich Troje.

Polska - Argentyna 2022: KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy mecz Polska Argentyna?

Ale fury! Tymi samochodami jeżdżą polscy piłkarze [Lewandowski, Szczęsny, Zieliński] | ESKA XD - Prosto z salonu #62

Reprezentacja Polski - Michał Wiśniewski

Lider zespołu Ich Troje towarzyszył biało-czerwonym na treningu. Bartosz Bereszyński to prawdziwy fan Michała Wiśniewskiego! Podczas treningu i przygotowań postanowił pokazać fanom swoje wokalne umiejętności. Z głośników rozbrzmiewał hit Zawsze z Tobą chciałbym być, a Bereszyński, wraz ze swoimi kolegami z drużyny, udowodnili, że znają tekst perfekcyjnie. Nawet podczas wykonywania ćwiczeń, nie mieli problemu z tym, żeby dobrze się bawić.

Mundial Katar 2022 - TABELA, GRUPY, WYNIKI. Jak wyglądają tabele mundialu 2022?

Widać, że humor oraz dobre nastawienie przed spotkaniem z Argentyną nie opuszczają biało-czerwonych!

Źródło: Michał Wiśniewski na treningu reprezentacji Polski! Ten moment rozbawił fanów!