Michał Szpak

i

Autor: AKPA Michał Szpak

ROZRYWKA

Michał Szpak jurorem nowego programu. O czym będzie "Drag Me Out"?

2023-10-12 9:59

Michał Szpak znowu zasiądzie na jurorskim fotelu, jednak tym razem nie w TVP lecz na antenie TVN. Mowa o nowym programie "Drag Me Out", który będzie nagrywany w styczniu 2024 roku. Obok artysty ma zasiąść także Andrzej Seweryn oraz najprawdopodobniej kobieta. Co trzeba wiedzieć o nowym show, w którym zobaczymy Michała Szpaka?

Michał Szpak przechodzi do konkurencyjnej stacji i niebawem zobaczymy go nie w TVP, lecz w nowym programie emitowanym na antenie TVN. Artysta dał się poznać wszystkim w 2011 roku w programie X-Factor, gdzie wówczas zajął drugie miejsce. Mimo iż nie wygrał show, jego kariera nabrała wiatru w żagle i nie dość, że zyskał na popularności, to jeszcze reprezentował nas podczas Eurowizji 2016. Michał Szpak zajął w Sztokholmie ósme miejsce po zdobyciu 229 punktów - w tym 7 pkt od jurorów (25. miejsce) i 222 pkt od widzów (3. miejsce). Następnie były koncerty telewizyjne, współprace reklamowe i wiele innych inicjatyw, w których artysta brał udział. Nie można również zapomnieć o posadce jurora The Voice of Poland, gdzie zasiadał od 8 do 11 edycji. Teraz przyszła pora na nowe wyzwania, jednak tym razem dla telewizji TVN.

ZOBACZ TAKŻE: Dariusz Pachut spacerował z mamą Dody za rękę. Nagranie rozczuliło internautów

Roxie Węgiel & Wiktoria Kuszewicz - Miasto (StartUp Music)

Michał Szpak jurorem "Drag Me Out"

Michał Szpak sprawdzał się w roli jurora znakomicie, a widzowie go uwielbiali. Teraz zobaczą go nie w TVP, lecz na antenie TVN w całkiem nowym, rozrywkowym show. Jak informuje serwis Wirtualne Media, w przyszłym roku ma pojawić się premiera "Drag Me Out". Program, który wystartuje wiosną 2024 roku, oparty będzie na formacie o takim samym tytule, który miał swoje premiery w Danii i Norwegii. Formuła zakłada, że celebryci łączą się w pary z artystami, a następnie rywalizują o stworzenie najlepszych transformacji i występów scenicznych. Oprócz Michała Szpaka występy uczestników będzie oceniać także Andrzej Seweryn, który wcielił się w rolę drag queen w serialu "Królowa". Na fotelu zasiądzie jeszcze trzeci juror i jak podają Wirtualne Media, ma być to kobieta.

Sonda
Będziesz oglądać "Drag Me Out"?