Michał Szczygieł robi wypad za miasto. Nowy singiel podbije serca fanów?

2021-06-17 7:37 Jakub Adamiak
Michał Szczygieł robi wypad za miasto? Nowy singiel podbije serca fanów?
Autor: Materiały prasowe Universal Music Polska Michał Szczygieł robi wypad za miasto? Nowy singiel podbije serca fanów?

Noga na gaz to tytuł najnowszego singla Michała Szczygła. Utwór promuje debiutancki album Tak jak chcę, którego premiera już w piątek, 18 czerwca 2021 roku. Czy nowy singiel artysty podbije serca jego fanów?

Jest upalny letni dzień, żar leje się z nieba, zegar odlicza kolejne minuty do 17:00 a Wy nie macie pomysłu, jak spędzić popołudnie? Mamy dla Was prostą i przyjemną propozycję. Wychodzicie z pracy, wyłączacie telefon, wskakujecie do auta i razem z bliską osobą jedziecie przed siebie. Jest jeden warunek. Aby poczuć 100% satysfakcji z nieplanowanej podróży, w Waszych głośnikach musi pojawić się najnowszy singiel Michała Szczygła zatytułowany Noga na gaz. Gwarantujemy, że przy tej piosence będzie to niezapomniany wypad! Tytułu nie należy traktować w pełni dosłownie – kawałek spodoba się także niezmotoryzowanym oraz wielbicielom innych środków transportu: pociągów, rowerów, tramwajów, żaglówek oraz deskorolek. Utwór znajdzie się na debiutanckim albumie Tak jak chcę, który swoją premierę będzie miał już w najbliższy piątek. Tego samego dnia światło dzienne ujrzy również teledysk do Nogi na gaz.

Największe piłkarskie hity wszechczasów!