Tłusty Czwartek - MEMY

i

Autor: screen z janusznosacz.pl

Memy na Tłusty Czwartek - śmieszne zdjęcia i obrazki. Pękniesz ze śmiechu!

2023-02-16 11:42

16 lutego 2023 to najsłodsza data w kalendarzu. Właśnie w ten dzień wypada Tłusty Czwartek, podczas którego mało kto liczy kalorie. Polacy objadają się pączkami, faworkami, eklerami i innymi słodkościami. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was najśmieszniejsze memy z okazji Tłustego Czwartku.

Tłusty Czwartek - memy, śmieszne obrazki rozśmieszą każdego! Najsłodszy dzień w roku wypada 16 lutego. Właśnie wtedy jest Tłusty Czwartek, który jest dniem rozpusty i łakomstwa. Mało kto liczy kalorie, tylko cieszy się z zajadania słodkich wypieków. Tego dnia w cukierniach, sklepach i piekarniach rządzą pączki z przeróżnym nadzieniem. Nie można również zapomnieć o faworkach posypanych cukrem pudrem, oponkach, a także eklerkach z bitą śmietaną. Tłusty Czwartek to także okazja do dobrego humoru poprzez memy! Dzięki śmiesznym obrazkom możemy poprawić sobie humor i pośmiać się z kreatywności internautów.

ZOBACZ TAKŻE: Najdroższy pączek w Polsce to... Cena wywołuje SKANDAL!

Walentynki - randka z gwiazdą, prezenty i CEGŁA #EwelinaPyta

Tłusty Czwartek obrazki śmieszne, MEMY

W Tłusty Czwartek nie odmawiamy sobie pączków, ale także dobrego humoru! Specjalnie dla Was zebraliśmy najlepsze memy z okazji Tłustego Czwartku. Obejrzyjcie naszą galerie poniżej - dobra zabawa gwarantowana!

ZOBACZ TAKŻE: Jakim pączkiem jesteś? QUIZ na Tłusty Czwartek prawdę Ci powie