Nela Zawadzka

i

Autor: YouTube/The Voice Kids Poland

Gwiazdy

"Meluzyna" w jej wykonaniu była hitem. Nela z The Voice Kids wygląda zupełnie inaczej

2023-04-18 8:43

Jej występ przeszedł do historii The Voice Kids. Do tej pory nagranie z przesłuchań w ciemno, w trakcie których Nela Zawadzka zaprezentowała utwór Meluzyna, pozostaje najchętniej oglądanym wideo na kanale programu. Na przestrzeni lat uczestniczka muzycznego show mocno się zmieniła! Sprawdźcie, jak dzisiaj wygląda.

Nela Zawadzka była objawieniem The Voice Kids. 10-letnia wówczas dziewczynka zachwyciła wszystkich, prezentując swój ogień w głowie w piosence Meluzyna. W stronę uczestniczki pierwszej edycji show odwrócili się wszyscy trenerzy, a ona zdecydowała, że chce kontynuować przygodę z programem pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego. Ostatecznie Nela odpadła z The Voice Kids tuż przed odbywającym się na żywo finałem, jednak na stałe zapisała się w pamięci widzów. Do tej pory nagranie z przesłuchań w ciemno 10-latki jest najpopularniejszym wideo zamieszczonym na kanale formatu. Liczba wyświetleń pod nim przekroczyła 25 milionów. Z pewnością niejeden fan The Voice Kids zastanawiał się, jak dziś wygląda i co robi utalentowana Nela Zawadzka. Nastolatka cały czas śpiewa i jest aktywna m.in. na TikToku. Jej filmiki stają się viralami!

Mateusz Krzykała wygrał The Voice Kids. Jak się zmienił i co teraz robi wokalista?

Czy Mata to BRATNIA DUSZA Cleo?

Nela Zawadzka dzisiaj

Uczestniczka I edycji The Voice Kids ma już 14 lat. Nela Zawadzka wciąż śpiewa, o czym można się przekonać, przeglądając jej media społecznościowe. Nastolatka jest bardzo aktywna na TikToku, a filmik, w którym nawiązała do udziału w programie, szybko stał się viralem. Internauci nie mogli uwierzyć, że to naprawdę ona!

To jesteś Ty? O matko, jaka dorosła! Najlepszy występ w tvk

to ty?! Jezu ja muszę ci powiedzieć że twój występ popadł mi bardzo w pamięci i wolę słuchać twojej wersji niż oryginału

Omg to ty. Oglądałam twój występ z 500 razy - dziwili się.

Śledzicie losy gwiazd pierwszej edycji The Voice Kids?

Źródło: "Meluzyna" w jej wykonaniu była hitem. Nela z The Voice Kids wygląda zupełnie inaczej