METAMORFOZA

Mateusz Maga z Top Model zmienił się nie do poznania. Od jego wyrzeźbionej klaty ciężko oderwać wzrok!

2023-11-17 8:58

Mateusz Maga był uczestnikiem czwartej edycji Top Model i choć na castingu jurorzy byli nim zachwyceni, ostatecznie nie wygrał programu. Mimo krytyki i hejterskich komentarzy nie poddał się i cały czas spełnia swoje marzenia. Jesteście ciekawi jak dziś wygląda? Od jego wyrzeźbionej klaty ciężko oderwać wzrok!

Top Model od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji TVN. Program przez wszystkie edycje wylansował wiele osób, które do dziś są aktywne w branży modelingu, a niektórzy są nawet gwiazdami telewizji. Idealnym tego przykładem jest chociażby Klaudia El Dursi, która mimo iż nie wygrała modowego show, jest dziś prowadzącą Hotelu Paradise i prawdziwą influencerką. Po Top Model swoje skrzydła rozwinęła także Karolina Pisarek, Zuza Kołodziejczyk, a także Mateusz Maga. Mężczyzna zgłosił się do 4. edycji Top Model w 2014 roku, a gdy odpadł z programu wylała się na niego fala krytyki i hejtu. Mimo gorzkich słów Mateusz nie podał się i dziś ma na swoim koncie liczne współprace, nawet z prestiżowymi markami takimi jak Gucci czy też Prada

SuperNova Live Nowator

Mateusz Maga - kiedyś i dziś

Mateusz Maga to idealny przykład tego, że nie warto się poddawać. Mimo fali krytyki i hejtu na temat swojego wyglądu i stylu ubierania, nie poddał się i dziś zalicza się do grona profesjonalnych modeli. Nie tylko bierze udział w sesjach zdjęciowych, ale można go zobaczyć także na wybiegach modowych. Jakby tego było mało, model kilka lat temu starał się o reprezentowanie Polski podczas Eurowizji, a widzowie mogli go oglądać nawet w programie "Agent gwiazdy". Co dziś robi i jak wygląda Mateusz Maga? Okazuje się, że mieszka w Londynie, nieco zmienił styl i zapracował nad sylwetką. Od jego wyrzeźbionej klaty ciężko oderwać wzrok - zobaczcie sami w naszej galerii na górze tego artykułu.

Sonda
Oglądasz "Top Model"?