Marta Manowska

i

Autor: AKPA

TELEWIZJA

Marta Manowska - wiek, partner, mąż, rodzice, wykształcenie, Rolnik szuka żony, Instagram

2023-10-20 12:55

Marta Manowska uchodzi za niesamowicie ciepłą dziennikarkę, którą widzowie Telewizji Polskiej po prostu pokochali. Gospodyni "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości", a także prowadząca muzyczne show "The Voice Senior". Ile lat ma Marta Manowska? Czy jej serce jest zajęte? Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Spis treści

  1. Marta Manowska - wiek, wzrost
  2. Marta Manowska - mąż, dzieci
  3. Marta Manowska - rodzice
  4. Marta Manowska - wykształcenie
  5. Marta Manowska - Instagram

Marta Manowska jest dobrze znaną dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Widzowie kojarzą ją szczególnie z programu "Rolnik szuka żony", a także z "Sanatorium miłości". Nie można również zapomnieć o "The Voice senior", w którym Manowska była prowadzącą w latach 2019–2022. Jej dziennikarska kariera rozpoczęła się od bycia redaktorką Dziennika Zachodniego. W kolejnych latach wystąpiła w reklamie promującej województwo lubelskie i zaczęła pracę w redakcji programów rozrywkowych. Na swoim koncie ma także pracę w teatrze i epizodyczne role w serialach takich jak na przykład Hotel 52, ale i w teledyskach. W kolejnych latach Marta Manowska przeprowadzała castingi do programu "Ugotowani", a także współpracowała przy programie "Lubię to!" i "Bitwa na głosy".

Polacy o tym dlaczego NIE CHODZĄ do KOŚCIOŁA. "Źle ich rodzice wychowali" #EwelinaPyta

Marta Manowska - wiek, wzrost

Ile lat ma Marta Manowska? Dziennikarka urodziła się 31 marca 1984 w Siemianowicach Śląskich, więc jak łatwo można obliczyć ma 39 lat. Internauci poszukują w sieci także informacji na temat tego, ile wzrostu ma Marta Manowska. Co ciekawe, należy ona do grona kobiet o średnim wzroście i mierzy około 160 cm.

Marta Manowska - mąż, dzieci

Czy Marta Manowska ma męża i dzieci? Wiele osób poszukuje w sieci odpowiedzi na to pytanie. Prezenterka telewizyjna trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy i możemy domyślać się tylko, że jej status cywilny to panna. Marta Manowska nie ma dzieci.

Marta Manowska - rodzice

Kim są rodzice Marty Manowskiej? Taka informacja również poszukiwana jest przez internautów w sieci, jednak tak jak wyżej pisaliśmy, dziennikarka trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy i niewiele się o nim dowiemy z mediów. Marta Manowska zrobiła jednak wyjątek w 2021 roku, kiedy to pokazała zdjęcie z sesji zdjęciowej na którą zabrała swoją mamę. Po publikacji wiele osób stwierdziło, że są identyczne i wyglądają jak siostry! Zdjęcie pań umieszczamy Wam niżej.

Marta Manowska - wykształcenie

Kim z wykształcenia jest Marta Manowska? Przez jakiś czas prezenterka mieszkała w Katowicach i właśnie tam studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Śląskim. To jednak nie koniec jej edukacji, ponieważ Manowska studiowała także historię sztuki na Universidad de Valladolid w Hiszpanii. 

Marta Manowska - Instagram

Marta Manowska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując jej imię i nazwisko lub oficjalną nazwę @martamanowska. Prezenterka zamieszcza sporo zdjęć, którymi naprawdę można nacieszyć oko!