Mariett debiutuje singlem Wsiadaj. Czy okaże się hitem?

2022-04-21 12:50 Jakub Adamiak
Mariett debiutuje singlem Wsiadaj. Czy okaże się hitem?
Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA Mariett debiutuje singlem Wsiadaj. Czy okaże się hitem?

Mariett to wyjątkowa wokalistka i gitarzystka, która pokazała światu swoje pierwsze muzyczne dziecko. „Wsiadaj” jest debiutanckim utworem młodej artystki, który opowiada o emocjach związanych z rutyną w związku.

Mariett ma 28 lat, pochodzi z Radomia. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła już w latach młodości. Swoje marzenia spełniała początkowo na występach, które prezentowała przed swoimi rodzicami i dziadkami. Sama postanowiła również pójść w tym kierunku i spełniać się artystycznie. Wsiadaj to również zapowiedź krążka, który ma w planach wydać artystka w niedalekiej przyszłości.

Mata i Young Leosia w duecie z okazji Dnia Marihuany! Raper założył Fundację 420

Kim jest Mariett?

Mariett jest artystką o subtelnym głosie, połączonym z mocnym brzmieniem jaki tworzy piosenkarka w swoich utworach. Po latach ukrywania się w cieniu wraca do swoich marzeń jakim jest muzyka. Już niebawem światło dzienne ujrzy jej debiutancki singiel pt. Wsiadaj. Niesamowicie porywający numer o mocnym brzmieniu, za który odpowiedzialny jest znany Dj Brave. Mariett w utworze opowiada o emocjach, jakie towarzyszą jej gdy do związku wkrada się rutyna. Wskazuje też na niepotrzebnie wypowiedziane słowa, których paradoksalnie żałuje. Artystka walcząc o relację bierze sprawy w swoje ręce i postanawia wprowadzić w związek odrobinę szaleństwa.