disco polo

Marcin Miller z zespołu Boys pokazał mamę! To zdjęcie rozczuli nawet największych twardzieli

2023-09-21 13:33

Mama to niezwykle ważna osoba w życiu każdego człowieka. Doskonale wie o tym lider zespołu Boys, Marcin Miller, który nie wstydzi się pokazywać ze swoją mamą w sieci. Ostatnio muzyk podzielił się ze swoimi fanami nową fotką. I trzeba przyznać, że to zdjęcie naprawdę porusza i sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech.

Marcin Miller z Boys z mamą

Dla wielu osób mama to najważniejsza osoba pod słońcem. Są nawet tacy, którzy mieszkają z nią i w dorosłym życiu. Inni, gdy tylko zaczynają dojrzewać, starają się nie pokazywać publicznie ze swoją rodzicielką, bo to "wstyd" przed kolegami. Zupełnie innego zdania jest jednak popularny muzyk zespołu Boys, Marcin Miller. Ten bardzo mocno związany jest ze swoją mamą i chętnie wrzuca z nią fotki do sieci. Ostatnio na jego profilu również pojawiło się rozczulające zdjęcie. Widzimy na nim uśmiechniętego Marcina, który - jak napisał w opisie - łapie z mamą ostatnie promienie słońca. Gdzie? Na działce! W dodatku syn i jego rodzicielka przygotowali sobie pyszny obiad, który zjedli na świeżym powietrzu. To zdjęcie rozczuliło internautów, którzy dali temu wyraz w komentarzach.

Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM

Marcin Miller i jego relacja z mamą

Fani Marcina Millera zachwycili się zdjęciem, które wrzucił do sieci ich idol. W komentarzach przesyłają m.in. pozdrowienia dla jego mamy.

Mama fajna stylówa 👍

Niema jak u mamy pozdrawiam was oboje❤️❤️❤️

Wszedzie dobrze a u Mamy najlepiej ten usmiech mamy goi wszystkie rany Pozdrawiam I milego dnia zycze😘😘😘

- czytamy w komentarzach.

I patrząc na tę fotkę wcale nas one nie dziwią. Marcin Miller nie pierwszy raz zresztą pokazuje, że w ciele silnego faceta, jest też dusza wrażliwca. Widzimy to nie tylko na przykładzie jego relacji z mamą, ale i z fanami. Jakiś czas temu muzyk postanowił np. odwiedzić jedną ze swoich wielbicielek.

Hardcorowy quiz dla fanów disco polo. Ilu wokalistów rozpoznasz tylko po oczach?

Pytanie 1 z 10
Czyje to oczy?
Czyje oczy Skolim
Listen on Spreaker. Źródło: Marcin Miller z zespołu Boys pokazał mamę! To zdjęcie rozczuli nawet największych twardzieli