Małgorzata Walewska

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Małgorzata Walewska - wiek, partner, utwory, wzrost, młoda, choroba, Instagram

2023-10-27 18:43

Kim jest Małgorzata Walewska, która ocenia uczestników muzycznego show Polsatu - Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Okazuje się, że polska śpiewaczka występowała w wielu teatrach operowych Europy, między innymi w Lizbonie, Madrycie, a nawet w Meksyku czy też Waszyngtonie. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć? Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Małgorzata Walewska - wiek, partner, utwory, wzrost: takie i inne frazy poszukiwane są przez internautów w sieci. Małgorzata Walewska to polska śpiewaczka, która operuje mezzosopranem. Widzowie bardzo dobrze znają ją z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie od 2014 roku zasiada w jury muzycznego show. Artystka ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Już w trakcie studiów zdobywała pierwsze nagrody na międzynarodowych konkursach, a później występowała w wielu teatrach operowych w Europie. Małgorzata Walewska pokazywała publiczności swój talent między innymi w Madrycie, Lizbonie, Rzymie, w Bolonii we Włoszech, na Gran Canarii, Luxemburgu, czy też w Fińskiej Operze Narodowej w Helsinkach. Artystka występowała też w Atenach, w Seattle, San Francisco, Waszyngtonie, a nawet w Meksyku. Sukcesy, jakie odnosiła Małgorzata Walewska na deskach teatrów operowych w Europie i Stanach Zjednoczonych przyczyniły się do uzyskania medalu "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

Sylwia Grzeszczak - Czuję, że robię to co chcę I SuperStar

Małgorzata Walewska - wiek, wzrost

Ile lat ma Małgorzata Walewska? Śpiewaczka operowa urodziła się 5 lipca 1965 w Warszawie i jak łatwo można obliczyć ma 58 lat. Internautów interesuje także to, ile wzrostu ma Małgorzata Walewska, jednak takiej informacji nie znajdziemy w sieci.

Małgorzata Walewska - partner, dzieci

Czy Małgorzata Walewska ma męża i dzieci? Wieloletnim partnerem życiowym artystki był Piotr Kokosiński, z którym rozstała się w 2014 po 30 latach nieformalnego związku. Owocem tej miłości jest córka Alicja Kokosińska, która urodziła się w styczniu 1993 roku.

Małgorzata Walewska - choroba

Małgorzata Walewska w wydanej biografii opowiedziała między innymi o swojej chorobie, której lekarze przez długi czas nie mogli wykryć. Okazuje się, że artystka cierpiała na boreliozę, co wykryto dopiero po czterech latach!

Małgorzata Walewska - Instagram

Małgorzata Walewska ma konto na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko. Na profilu artystki znajdziemy zdjęcia z planu Twoja Twarz Brzmi Znajomo i nie tylko.

Sonda
Czy Małgorzata Walewska sprawdza się w roli jurorki "Twoja twarz brzmi znajomo"?