Małgorzata Tomaszewska ma samoczyszczącego psa! Kokos skradł serca radiowców

i

Autor: AKPA, Radio SuperNova Małgorzata Tomaszewska ma samoczyszczącego psa! Kokos skradł serca radiowców

Małgorzata Tomaszewska ma samoczyszczącego psa! Kokos skradł serca radiowców

2023-03-01 14:51

Małgorzata Tomaszewska jest właścicielką psa Kokosa. To właśnie oni odwiedzili nas w studiu Radia SuperNova w ramach akcji "Najfajniejszy Zwierzak w Polce". Jesteście ciekawi czy Kokos był zadowolony z tej wizyty? Odezwał się nawet na antenie!

Małgorzata Tomaszewska na co dzień pracuje w Telewizji Polskiej. Widzowie najbardziej kojarzą ją z porannego programu Pytanie na śniadanie, a także ze znanych imprez, które prowadzi w telewizji.Jej kariera zaczęła się w 2012 roku, kiedy to zadebiutowała na antenie telewizji Sportklub, gdzie prowadziła programy sportowe. W latach 2014–2016 była pogodynką w telewizji Polsat, a w 2015 roku brała udział w czwartej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Od 2018 związana jest z Telewizją Polską, a widzowie ją uwielbiają!

Teraz w związku z trwającym konkursem "Najfajniejszy Zwierzak", Małgorzata Tomaszewska odwiedziła Radio SuperNova ze swoim psem. Samojed wabi się Kokos i skradł serca wszystkich! Czy ten piękny i duży psiak był grzeczny? Jak zachowywał się w studiu? Oglądajcie!

ZOBACZ TAKŻE: Najfajniejszy Zwierzak w Polsce to... Zgłoś swojego pupila i zgarnij atrakcyjne nagrody [KONKURS]

Małgorzata Tomaszewska i jej Samojed w studiu Radia Supernova
Listen to "Pies i kot – prawidłowa opieka w starszym i podeszłym wieku" on Spreaker.