Blanka

i

Autor: AKPA

KONCERTY W TV

Magiczne Zakończenie Wakacji 2023 w Polsacie. Sprawdź, kto wystąpi 26 sierpnia

2023-08-26 15:44

Wakacje dobiegają końca, dlatego Telewizja Polsat z myślą o swoich widzach postanowiła wyemitować na żywo specjalny koncert. Już w sobotę 26 sierpnia odbędzie się Magiczne Zakończenie Wakacji, podczas którego na scenie pojawi się między innymi Blanka. To jednak nie koniec, ponieważ odbędzie się też wtedy Świętokrzyska Gala Kabaretowa. Sprawdź, kto wystąpi na scenie!

Pożegnanie lata odbędzie się w Polsacie. Mowa o koncercie Magiczne Zakończenie Wakacji, który odbędzie się już w sobotę 26 sierpnia. Jak zapowiadają organizatorzy - będzie różnorodnie, kolorowo, zabawnie i naprawdę spektakularnie! Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru będzie Loreen, czyli dwukrotna laureatka Konkursu Piosenki Eurowizji. Przypomnijmy, że szwedzka piosenkarka wygrała Eurowizję w 2012 roku z piosenką "Euphoria", natomiast w 2023 triumfowała na Konkursie z kawałkiem "Tatoo". Na scenie zobaczymy także inne gwiazdy, które również brały udział w Eurowizji. Mowa o zjawiskowej Alessandrze, która porwała publiczność piosenką "Queen of Kings", a także o Blance, którą pokochał świat za sprawą numeru "Solo". To jednak nie koniec! Lista gwiazd, które pojawią się na Magicznym Zakończeniu Wakacji jest naprawdę długa.

ZOBACZ TAKŻE: "Idol". Oni zaczynali od udziału w popularnym programie. Krzysztof Zalewski, Ania Dąbrowska, Monika Brodka i inni

Wakacyjna sonda nad Bałtykiem. Za to Polacy kochają polskie morze #EwelinaPyta

Magiczne Zakończenie Wakacji - kto wystąpi 26 sierpnia?

Kto wystąpi na Magicznym Zakończeniu Wakacji w sobotę 26 sierpnia? Podczas koncertu organizowanego przez Telewizję Polsat na scenie wystąpią zagraniczni, jak i polscy artyści. Będą to między innymi:

W roli prowadzących sobotni koncert wcielą się Agnieszka Kołodziejska oraz Adam Zdrójkowski. To jednak nie koniec! Magiczne Zakończenie Wakacji potrwa aż dwa dni. Już w niedzielę 27 sierpnia odbędzie się Świętokrzyska Gala Kabaretowa, która również zostanie pokazana w Telewizji Polsat na żywo. Start jak zawsze o godzinie 20:05, a gospodarzem wydarzenia będzie znany i lubiany Kabaret Skeczów Męczących ze wsparciem Olgi Bołądź. Na scenie nie zabraknie także artystów z Kabaretu Nowaki oraz Kabaretu K2.

Jak dobrze znasz piosenki Dawida Kwiatkowskiego?

Pytanie 1 z 7
"To takie proste, tak wpadać wieczorami, żaden pośpiech..." to słowa z piosenki: