Żony Warszawy - Magdalena Pyć-Leszczuk

i

Autor: AKPA

ŻONY WARSZAWY

Magdalena Pyć-Leszczuk to uczestniczka show Żony Warszawy. To warto o niej wiedzieć

2023-11-08 15:48

We wrześniu na antenie Polsatu wystartował nowy program Żony Warszawy. Jedną z uczestniczek jest Magdalena Pyć-Leszczuk. Kim jest kobieta, która wiedzie luksusowe życie? To "świadoma bogini", która wychowała się na warszawskim Bemowie razem z siostrą. Poznajcie ją bliżej.

Kim jest Magdalena Pyć-Leszczuk? Zastanawiają się widzowie Polsatu, którzy natrafili na program Żony Warszawy. Okazuje się, że Magdalena Pyć-Leszczuk jest jedną z bohaterek nowego show, które od jesieni będzie emitowane w każdą środę w telewizji. Kobieta jest silna i niezależna. Wychowała się razem z siostrą na warszawski Bemowie u boku kochających rodziców. Jak sama o sobie pisze: "pochodzę ze zwyczajnej rodziny, a sukcesy osobiste i zawodowe zawdzięczam sobie". Magda znana jest w sieci jako "świadoma bogini". Wszystko dlatego, że jest autorką projektu o tej samej nazwie, a nawet wydała książkę motywacyjną. Kobieta opowiada w nim o tym jak odnaleźć harmonię we wszystkich sferach życia i jak być szczęśliwą. Oprócz tego Magdalena Pyć-Leszczuk jest właścicielką agencji reklamowej Best Factory w Warszawie, a także kochającą mamą i żoną. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Roxie Węgiel - Złe chwile nauczyły mnie najwięcej I SuperStar

Magdalena Pyć-Leszczuk - wiek

Ile lat ma Magdalena Pyć-Leszczuk? Wiek uczestniczki programu Żony Warszawy zastanawia wiele osób. Niestety w sieci nie znajdziemy informacji na temat tego, ile lat ma Magda. Być może jej wiek zostanie ujawniony w pierwszych odcinkach programu. 

Magdalena Pyć-Leszczuk - mąż, dzieci

Kim jest mąż Magdaleny Pyć-Leszczuk? Kobieta jest szczęśliwą żoną Pawła, z którym wychowuje dwójkę dzieci - syna i córkę. W internecie można natknąć się na doniesienia, że 15-letnia córka pary - Hanna, próbuje swoich sił jako modelka. Być może rodzina Magdaleny Pyć-Leszczuk zostanie pokazana w show "Żony Warszawy"? Warto również wiedzieć, że mąż Magdy jest byłym oficerem marynarki handlowej, a obecnie prowadzi firmę zajmującą się zarządzaniem i realizacją projektów przemysłowych.

Magdalena Pyć-Leszczuk - kariera

Magdalena Pyć-Leszczuk jest mocno stąpająca po ziemi kobietą biznesu. Na co dzień jest właścicielką warszawskiej agencji reklamowej. Dodatkowo kobieta ma na swoim koncie wydanie książki i projektu "Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą". Magdalena w ramach projektu chce "motywować do działania i udowodnić, że każdy może świadomie sięgnąć po więcej". Dodatkowo kobieta skupia się na wykładach na temat rozwoju osobistego, prowadzi warsztaty grupowe i indywidualne sesje mentorskie.

Magdalena Pyć-Leszczuk - Instagram

Magdalena Pyć-Leszczuk jest aktywna na Instagramie. Znajdziemy ją bez problemu wpisując jej imię i nazwisko, lub oficjalną nazwę konta @swiadoma_bogini. Przed premierą "The Real Housewives. Żony Warszawy", kobietę obserwuje tam blisko 13 tysięcy osób, jednak po pierwszym odcinku show z pewnością to się zmieni. Konto na Instagramie ma także mąż Magdy. Znajdziecie go pod nazwą @pawel_leszczuk.