Magdalena Narożna

i

Autor: instagram/@madzia_pim Magdalena Narożna

Magdalena Narożna z Pięknych i młodych niczym panna młoda. Szykuje się ślub?

2022-10-05 15:21

Magda Narożna z zespołu Piękni i młodzi po prostu promienieje! Internauci są zachwyceni jej fryzurą, a także makijażem, który opublikowała niedawno na swoim Instagramie. Szykuje się ślub? Ciężko oderwać od niej wzrok!

Magdalena Narożna bierze ślub? Takie pytanie mogło pojawić się w głowie niejednej osoby, która zobaczyła jej najnowsze zdjęcia na Instagramie. Wokalistka z zespołu Piękni i młodzi, uchodzi za kobietę petardę. Ciężko oderwać od niej wzrok, a gdy pojawia się na scenie w przeróżnych kreacjach i makijażu, panom robi się naprawdę gorąco. To samo tyczy się zdjęć, na których widać, że artystka po prostu promienieje. To wszystko z powodu prężnie rozwijającej się kariery, a także miłości! Magdalena Narożna tworzy obecnie szczęśliwą relację z przyjacielem z dzieciństwa. Partnerem wokalistki jest Krzysztof Byniak, którego często można zobaczyć obok sceny. Mężczyzna jest nieocenionym wsparciem Magdy, o czym nie raz wspominała w mediach społecznościowych.

Jak łyse konie - Marcin Miller i Luka Rosi

Magdalena Narożna niczym panna młoda

Magdalena Narożna razem ze swoim zespołem Piękni i młodzi, gościła 1 października na Stadionie Narodowym w Warszawie, ponieważ odbywał się tam najpopularniejszy koncert w Polsce, jakim jest Roztańczony Narodowy. Narożna błyszczała w kilku kreacjach i ciężko było oderwać od niej wzrok. Teraz wokalistka pochwaliła się na swoim Instagramie makijażem z tamtego wieczoru, a internauci po prostu się zakochali! W komentarzach wiele osób stwierdziła, że w spiętych włosach oraz subtelnym make-up'ie Magda wygląda jak panna młoda! 

- Madziu wyglądasz jak Panna Młoda ❤️meega ślicznie

- Kochana teraz to już przesadziłaś ???Wyglądasz obłędnie ❤️

- Jaka jest pani piękna w tych włosach ❤️po prostu the best ❤️❤️❤️

- Piękna fryzura - pasowałaby na ślubną ?❤️

- Jak panna młoda ❤️?

Magdalena Narożna przyznała, że czuła się w tym makijażu i fryzurze niczym królewna! Jeśli chodzi o ślub, to artystka póki co nie zdradza dalszych planów ze swoim obecnym partnerem. Przypomnijmy, że wokalistka Pięknych i młodych przez 7 lat była żoną Dawida Narożnego. Małżeństwo rozwiodło się w 2019 roku.

Sprawdź, czy disco polo masz w małym paluszku

Pytanie 1 z 12
Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem. Gwiazdy chyba twym oczom oddały cały...