Magdalena Narożna

i

Autor: akpa

CO ZA STRÓJ

Magdalena Narożna w niebanalnej stylizacji na Roztańczonym PGE Narodowym. Naprawdę zaszalała

2023-10-03 13:44

W sobotę 30 września PGE Narodowy wypełnił się po brzegi. Wszystko przez koncert "Roztańczony Narodowy", podczas którego wystąpili znani i lubiani artyści. Nie zabrakło Dody, Smolastego, a także wielu gwiazd disco polo. Jedną z nich był zespół Piękni i Młodzi, który dał czadu, a ich liderka Magdalena Narożna olśniła widzów niebanalną stylizacją.

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak było też z cyklem wakacyjnych koncertów "Roztańczona Polska", które miały swój finał na PGE Narodowym w Warszawie. Huczna impreza z udziałem wielu polskich gwiazd, odbyła się w sobotę 30 września i była biletowana. Co ciekawe, wejściówki rozeszły się w mgnieniu oka, a ci co przegapili sprzedaż mogli delektować się dobrymi brzmieniami przed telewizorami. Koncert był emitowany na żywo od godziny 20:00 na antenie TVP3 - tam, gdzie od maja widzowie co niedzielę mogli śledzić całą roztańczoną trasę. Jak na finał przystało, wszystko musiało być zrobione z pompą! Na scenie Roztańczonego Narodowego od godziny 18:30 co chwilę pojawili się najpopularniejsi artyści. Publiczność mogła bawić się w rytm hitów Blanki, Cleo, Dody i Smolastego, a nawet mogli potupać nogą w rytmach disco. Jedną z gwiazd tanecznego nurtu muzycznego była grupa Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną na czele, która dała czadu!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Magdalena Narożna zaszalała na Narodowym ze stylizacją

Magdalena Narożna była jedną z gwiazd, która pojawiła się na Roztańczonym PGE Narodowym. Jej występ mogli oglądać także widzowie TVP3, którzy uwielbiają te klimaty. Zespół Piękni i Młodzi zaprezentował się na scenie z bardzo dobrej strony i zaskoczył wszystkich nie tylko kawałkiem "Czułe słowa (My oh my)" ale przede wszystkim swoim najnowszym utworem o tytule "Drama". Jak na finał telewizyjnej imprezy przystało, Magdalena Narożna zaskoczyła wszystkich nie tylko swoim głosem, ale przede wszystkim niebanalną stylizacją! Wokalistka nurtu disco polo wyszła na scenę w szerszych jeansach z dziurami, krótką jeansową kurtką, a także błyszczącym gorsecie, który dodał pazura całej stylizacji. Nie zabrakło też wysokich obcasów i uniesionych włosów, co jeszcze bardziej przyciągało wzrok widzów.

- Madzia wyglądałaś cudownie , nie mogłam się nadziwić

- Impreza na Narodowym przeszła moje najśmielsze oczekiwania! A Ty Magda wyglądałaś przepięknie!

- Fryzurka mi przypomina C c Catch. Pięknie Madziu śpiewałaś i wystylizowana byłaś cudo

- Madzia, wyglądasz jak milion dolarów

Po wielu komentarzach na Instagramie wokalistki, można śmiało stwierdzić, że Piękni i Młodzi na Roztańczonym PGE Narodowym to był strzał w 10-tkę! Poniżej możecie zobaczyć, jak Magdalena Narożna wystylizowała się na tę imprezę. Musimy przyznać, że jej kreacja była naprawdę stylowa!

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna zdradza sekret swojej figury. To dlatego tak schudła!