Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA Magdalena Narożna

Magdalena Narożna błyszczała na Roztańczonym Narodowym. Szczęka opada!

2022-10-03 8:44

Magdalena Narożna to obiekt westchnień niejednego mężczyzny. Wokalistka zespołu Piękni i młodzi, po raz kolejny sprawiła, że fanom opadły szczęki. Wszystko przez kreację, w której pojawiła się na Roztańczonym Narodowym. Błyszczała jak prawdziwa gwiazda!

Magdalena Narożna to jedna z popularniejszych piosenkarek w branży disco polo. Zakładając zespół Piękni i młodzi w 2012 roku z ówczesnym mężem Dawidem Narożnym i przyjacielem Danielem Wilczewskim, na pewno nie sądziła że znajdzie się w takim miejscu, jak jest dzisiaj. Ogromną popularność przyniosły jej piosenki z początku kariery takie jak: Niewiara, Kocham się w Tobie, Chciałabym spać z Tobą, a także Ona jest taka cudowna, które dziś notują miliony odsłon w sieci! Zespół Piękni i młodzi choć przeszedł małą transformację - były mąż wokalistki został odsunięty z grupy na mocy prawnego wypowiedzenia, co było konsekwencją skandalu dotyczącą ich życia prywatnego. Miejsce Dawida Narożnego zajmuje od jakiegoś czasu Daniel Biczak.

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Narożny fanem Krawczyka. Zaśpiewał cover jego piosenki i oczarował internautów!

Wywiad z Masters

Magdalena Narożna - Roztańczony Narodowy 2022

Magdalena Narożna bez dwóch zdań jest jedną z popularniejszych kobiet w branży disco polo. Oprócz tego, że zachwyca wszystkich głosem to jeszcze robi to na scenie występując w swoich olśniewających kreacjach! Teraz zrobiła to ponownie zakładając na Roztańczony Narodowy błyszczącą sukienkę do samej ziemi. Przypomnijmy, że koncert Roztańczony Narodowy odbył się 1 października 2022 roku w Warszawie, a na scenie pojawił się właśnie zespół Piękni i młodzi, Skolim, Zenek Martyniuk, MiłyPan, Top Girls, Andre, Marcin Miller i nie tylko!

Magdalena Narożna wystąpiła na scenie u boku swoich kolegów z zespołu, którzy ubrani byli w białe garnitury. Ona zaś miała na sobie srebrną sukienkę, która zachwyciła publiczność.

- Pani Madziu olśniewająco wygląda pani w tym stroju

- Jak pięknie wyglądasz

- Piękną masz sukienkę

- Wyglądasz przepięknie Madzia 

Sprawdź, czy disco polo masz w małym paluszku

Pytanie 1 z 12
Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem. Gwiazdy chyba twym oczom oddały cały...

Czy polska muzyka może podbić świat?

Listen to "Czy polska muzyka może podbić świat?" on Spreaker.