Magda Bereda zaśpiewała znany hit Brodki. Znam Cię Na Pamięć wywołuje ciarki!

2022-06-21 14:45 Ewelina Kulasza
Magda Bereda
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Magda Bereda

Magda Bereda to artystka młodego pokolenia, która potrafi wywołać wzruszenie u niejednej osoby. Wszystko za sprawą jej głosu, który jest bardzo delikatny i dziewczęcy. Teraz artystka zachwyciła publiczność ponownie, śpiewając znany i lubiany hit Brodki. Cover Znam Cię Na Pamięć, lepszy od oryginału?

Magda Bereda to artystka młodego pokolenia, która ma na swoim koncie wiele sukcesów. Swoją karierę zaczynała jako youtuberka i w dość szybkim tempie skradła serce niejednej osoby. Ogromny rozgłos przyniosły jej covery, które zamieszczała w sieci, ale także jej udział w tanecznym show Polsatu - Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami. Piosenkarka wystąpiła w 10. edycji programu, a jej tanecznym partnerem był Kamil Kuroczko. Choć zdaniem wielu osób nie radziła sobie najlepiej to i tak zaszła bardzo daleko, pokazując wszystkim że warto spełniać swoje marzenia. Oczywiście muzyki nie pozostawiła z tyłu. Wciąż tworzy i nagrywa covery, które potrafią skraść serce niejednej osoby i tak było również tym razem!

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Kwiatkowski zrobił to ponownie. Zaśpiewał z fanką na scenie i MOCNO się wzruszył!

SuperNova LIVE: Magda Bereda w szczerej rozmowie z Pawłem Wiszniewskim

Magda Bereda śpiewa hit Brodki - to lepsze niż oryginał?

Magda Bereda wzięła na warsztat znany i uwielbiany przez wszystkich kawałek Moniki Brodki - Znam Cię Na Pamięć. Numer miał swoją premierę w 2006 roku i pochodzi z drugiego albumu artystki - Moje piosenki. Odpowiedzialni za muzykę utworu byli Ania Dąbrowska i Szymon Folwarczny, zaś tekst napisała Ania Dąbrowska. Teraz krótkim coverem zachwyciła cały internet sama Magda Bereda! Nie dość, że artystka poruszyła wszystkich swoim głosem, to jeszcze wywołała wiele pozytywnych wspomnień z dzieciństwa i młodości niejednej osoby. Obok jej wykonania nie da się przejść obojętnie - przekonajcie się sami!

- Tego to się nie spodziewałem? Ten cover to przebił resztę innych coverów, Megaaaa❤️?

- Ale to jest cudowneee ,wzruszyłam się ?

- Jak zawsze odświeżasz piękne piosenki swoim cudownym wokalem ❤️

- wiesz, że jesteś niesamowita? to jest tak cudowne, kolejny przepiękny cover

- kocham Twoje wykonania coverów ? kolejne cudoo!

Sonda
Znam Cię Na Pamięć - czy lubisz piosenkę Brodki?
Listen to "Magda Bereda - Szybkie Pytania! Zaprasza Paweł Wiszniewski" on Spreaker.