Magda Bereda i Antony Esca w utworze Robię restart. Czy będzie to hit wakacji 2021?

2021-06-17 15:42 Jakub Adamiak
Magda Bereda i Antony Esca w utworze Robię restart. Czy będzie to hit wakacji 2021?
Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA Magda Bereda i Antony Esca w utworze Robię restart. Czy będzie to hit wakacji 2021?

YouTuberka, która podbiła serca internautów za balladowe przeróbki znanych piosenek i młody raper. O kim mowa? Duet Magda Bereda i Antony Esca to współpraca, którą trzeba sprawdzić. Ich najnowszy singiel może okazać się hitem wakacji 2021. Sprawdźcie koniecznie.

Magda Bereda i Antony Esca w utworze Robię restart. Czy będzie to hit wakacji 2021? Młodzi artyści wydali dziś piosenkę Robię restart, i choć sam utwór wprowadza w lekki, letni klimat, to teledysk nadaje mu zupełnie nowego kontekstu! Antony Esca o współpracy z gwiazdą YouTube wypowiada się bardzo pozytywnie: Utwór Robię Restart został napisany z myślą o odcinaniu się od przeszłości. Opowiada o zostawianiu za sobą wszystkich negatywnych wspomnień. Celowo brzmienie utworu jest bardzo pozytywnie nastrajające i łatwo wyczuć w nim wakacyjny "chill". Osobiście uważam, że wokal i postać Magdy idealnie współgra ze stylem, który sam prezentuję w tym utworze i jestem ogromnie zadowolony z tej współpracy, która może wydawać się na pierwszy rzut oka nietypowa. Klip do utworu to coś co trzeba zobaczyć, jest to krótkometrażowy film, którego fabuła opowiada o napadzie i spisku jakiego dokonujemy z Magdą - więcej nie zdradzę.