Lena Moonlight

i

Autor: AKPA

KTO TO

Kim jest Lena Moonlight, która wystąpi na Roztańczonym Narodowym? To znana influencerka!

2023-09-28 18:50

Ma grono wiernych fanów, a na Instagramie zbliża się do miliona obserwatorów. Nie wszyscy wiedzą jednak, kim jest Lena Moonlight. To nie tylko influencerka, ale także pasjonatka mody i muzyki. Lena zaczęła coraz intensywniej iść w muzykę i już 30 września wystąpi na Roztańczonym PGE Narodowym. Poznajcie ją bliżej.

Kto to Lena Moonlight? Zastanawiają się osoby, które natrafiły na charyzmatyczną dziewczynę. Pod artystycznym pseudonimem "Lena Moonlight" występuje tak naprawdę Lena Kociszewska. To młoda influencerka, której social media śledzą miliony osób. Na Instagramie liczba followersów zbliża się wielkimi krokami do miliona, natomiast na TikToku dawno została już przekroczona. Lena to idolka dzieci i młodzieży, która uchodzi w polskich social mediach za topową przedstawicielkę generacji Z. Jej przygoda z mediami zaczęła się, gdy miała 12 lat. W jednym z wywiadów influencerka zdradziła, że od zawsze lubiła rzeczy związane z filmikami, montażem, nagrywaniem, zdjęciami tak też zaczęła rozwijać się kreatywnie na najpopularniejszych platformach typu YouTube, Instagram czy też Musicaly (dzisiejszy TikTok). Lena z dnia na dzień zdobywała coraz większą popularność, aż w końcu stała się prawdziwą idolką. Co ciekawe, była nominowana do Kid's Choice Awards w kategorii Ulubiony Polski Influencer, a od jakiegoś czasu kształci się muzycznie.

Lena Moonlight o muzyce, Roztańczonym Narodowym i Mam talent - wywiad Radio SuperNova

Lena Moonlight - wiek, wzrost

Ile lat ma Lena Moonlight? Influencerka urodziła się 19 marca 2003 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma 20 lat. Internauci poszukują także informacji, ile wzrostu ma Lena Moonlight i nie jest to żadna tajemnica. Lena mierzy 171 cm wzrostu.

Lena Moonlight - gdzie mieszka

Gdzie mieszka Lena Moonlight? Miejscem zamieszkania internetowej celebrytki od zawsze jest Warszawa. Miasto pozwala Lenie spełniać marzenia i chodzić na wiele eventów.

Lena Moonlight- chłopak

Czy Lena Moonlight ma chłopaka? Zastanawiają się fani influencerki. Choć chroni ona swoje życie prywatne wiemy, że jesj serce jest wolne.

Lena Moonlight - TikTok

Lena Moonlight jest bardzo aktywna na TikToku, a jej profil w muzycznej aplikacji śledzi ponad trzy miliony osób! Nic dziwnego, Lena wykonuje dużo trendów, tańczy i pokazuje urywki z wakacji i życia prywatnego. Widać po wyświetleniach i komentarzach, że użytkownicy ją uwielbiają!

Lena Moonlight- Instagram

Lena Moonlight jest również aktywna na Instagramie, gdzie wstawia wiele zdjęć i relacji. Znajdziecie ją bez problemu pod nazwą @lena_moonlight.

Sonda
Śledzisz Lenę Moonlight w social mediach?
Listen on Spreaker.