Amelia Kita

i

Autor: materiały prasowe

NOWOŚCI MUZYCZNE

Laureatka Szansy na Sukces w przejmującym singlu "Popatrz". Tego warto posłuchać

2023-10-10 9:35

Amelia Kita prezentuje singiel z głębokim przesłaniem. Mowa o piosence "Popatrz", którą napisała sama artystka. Kompozytorem zaś jest niekwestionowany twórca hitów - Tomasz Lubert. Zobacz najnowszy teledysk laureatki Szansy na Sukces i uczestniczki The Voice Kids.

Amelia Kita prezentuje singiel 'Popatrz" z głębokim przesłaniem. Powód? Numer opowiada o realiach dzisiejszego świata. Żyjemy przeważnie w stałym rytmie, często zapominając o tym, że mamy tylko jedno życie i powinniśmy przeżyć je jak najlepiej. Zamiast tego, jesteśmy zapętleni w ciągłym pośpiechu, pogoni za pieniądzem i obawach przed kolejnym dniem. Myślę, że każdy w jakiś sposób, odnajdzie w tej melodii i tekście jakąś cząstkę siebie – mówi Amelia. Singiel powstał we współpracy produkcyjnej z Tomaszem Lubertem i Ryszardem Baumem. Wrażliwość artystki dodatkowo wzmacnia klimatyczny teledysk w reżyserii Wojtka Andrzejuka.

SuperNova Live Nowator

Amelia Kita - kim jest?

Amelia Kita to siedemnastoletnia wokalistka i autorka tekstów pochodząca z Pradeł - małej miejscowości na Śląsku. Finalistka programu „Szansa na sukces Opole 2023”, uczestniczka IV edycji The Voice Kids, laureatka Grand Prix Biesiady Cygańsko-Słowiańskiej 2022. Muzyka jest jej największą pasją. Do tej pory wydała 3 autorskie single: „Z Tobą”, patriotyczne „Chcieli wolność” i świąteczne „Światło”. Obecnie uczennica Liceum Aktorskiego w Krakowie. Interesuje się wszystkim związanym z tematyką wojenną: książkami, filmami, wspomnieniami. W wolnych chwilach pisze wiersze, amatorsko tańczy i ćwiczy gimnastykę.

Pamiętasz piosenki Marka Grechuty? Sprawdź w quizie, jak dobrze znasz twórczość tego wybitnego artysty

Pytanie 1 z 8
"Dni, których nie znamy". W tym utworze Marek Grechuta śpiewał, że ważnych jest kilka tych chwil...