Kuchnia

i

Autor: Materiały Prasowe

Kuchnia - obsada i bohaterowie. Kto jest kim w serialu?

2021-08-06 14:16

Najśmieszniejsza i najsmaczniejsza produkcja 2021 roku w doskonałej obsadzie. „Kuchnia” to kolejna komediowa propozycja stacji, która dostarczy widzom porcję humoru, jakiej dawno nie było w polskiej telewizji. Scenariusz obfitujący w zabawne dialogi, aromaty francuskiej kuchni, a w rolach głównych Tomasz Karolak, Maria Dębska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Eryk Lubos oraz Patryk Cebulski.

Serial opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji specjalizującej się w kuchni francuskiej. Młody bohater serialu, początkujący kucharz Maks, to mistrz wpadek. W tę postać wciela się Patryk Cebulski, znany z innej komediowej produkcji stacji, „Kowalscy kontra Kowalscy”. Nowa praca stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Już pierwszego dnia musi zbudować relację z ekipą genialnego, ale aroganckiego i wybuchowego szefa kuchni (Tomasz Karolak). A to dopiero początek jego zabawnych perypetii.

Kuchnia - obsada i bohaterowie. Kto jest kim w serialu?

Będziemy odkrywać całą gamę wad, zalet, marzeń, aspiracji i słabości bohaterów serialu. Te emocje i pasję przeniosą na ekran m.in. Maria Dębska w roli pięknej pani manager, Eryk Lubos jako charyzmatyczny właściciel oraz Marta Żmuda-Trzebiatowska, czyli właścicielka konkurencyjnej restauracji.

Nie mniej ważną rolę odgrywają kucharze i obsługa restauracji, którzy biją się o aprobatę szefa, przekupują swoich przełożonych i siebie nawzajem. Mają swoje tajemnice, wplątują się w skomplikowane miłosne relacje oraz snują intrygi, które czasem doprowadzają do komicznych katastrof.

Serial „Kuchnia” będziemy mogli oglądać od 4 września o godzinie 20:00. Co tydzień emitowane będą dwa odcinki. 

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30
Źródło: Kuchnia - obsada i bohaterowie. Kto jest kim w serialu?