WYSPA MIŁOŚCI

Kto wygrał Love Island. Wyspa Miłości 8? Widzowie zadowoleni z werdyktu

2023-10-14 22:48

Wszystko co dobrem szybko się kończy. Ostatni odcinek "Love Island. Wyspa miłości 8" za nami. Która para dołączyła do grona zwycięzców najpopularniejszego programu randkowego w Polsce? Wyniki finału, który odbył się w sobotę 14 października są już znane!

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Finał Love Island za nami. Kto wygrał? Która para była najlepsza? Wyniki ósmego sezonu "Love Island. Wyspa miłości" są już znane. Randkowy program, w którym rolę gospodarza pełni Karolina Gilon, od lat uwielbiany jest przez widzów. Wszystko przez romantyczne i poruszające chwile, ale także i dramy, których w każdym sezonie nie brakowało. Tak było również i teraz podczas Love Island 8. Oprócz tego pojawiali się nowi uczestnicy, fałszywe eliminacje, niespodziewane przeparowania, otwarcie Casa Amor, a nawet występ Blanki, która reprezentowała nas na Eurowizji 2023.

O zwycięstwo w ósmej edycji "Love Island. Wyspa miłości" walczyły cztery pary: Jaqueline i Bartek, Laura i Armin, Oliwka i Adam oraz Karolina i Rafał. Kto wygrał program? Która para była w tym sezonie najlepsza i jak zakończył się finał? Będziecie zaskoczeni!

Roxie Węgiel & Wiktoria Kuszewicz - Miasto (StartUp Music)

Love Island 8 - WYNIKI

Kto wygrał Love Island 8? Wyniki finałowego odcinka są już znane. Czwarte miejsce zajęli Adam i Oliwia, a trzecie Karolina i Rafał. Następnie Karolina Gilon przekazała radosną nowinę, że ósmą edycję randkowego show, decyzją widzów wygrali Laura i Armin i to właśnie w ich ręce powędrowała nagroda główna. Drugie miejsce w Love Island 8 zajęli Jaqueline i Bartek. Serdecznie gratulujemy!

Sonda
“Love Island” czy “Hotel Paradise” – który program lepszy?
Listen to "Kwiat Jabłoni: stanąłem na kiedyś na klocek Lego. DZIEJE SIĘ" on Spreaker.