Maciej Rock

i

Autor: AKPA

PROGRAMY

Kto wygrał 8 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Zwycięzca mógł być tylko jeden

2023-10-20 22:05

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w telewizji Polsat. Za nami ósmy odcinek muzycznego show, w którym poznaliśmy kolejnego zwycięzcę, który przekazał swoją nagrodę na szczytny cel. Wyniki Twoja Twarz Brzmi Znajomo z piątku 20.10.2023 są już znane i z pewnością Was zaskoczą!

Kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek 20 października? Za nami ósmy odcinek muzycznego formatu, w którym gwiazdy przechodzą spektakularne metamorfozy. Przypomnijmy, że w każdy piątek na antenie Polsatu emitowane są nowe odcinki, 19. sezonu show w którym gwiazdy mają za zadanie odtworzyć przed jurorami i publicznością podobieństwo wylosowanych artystów. Uczestnikami obecnej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo są: Ewelina Flinta, Kuba Szmajkowski, Pola Gonciarz, Nick Snickler, Magdalena Kumorek, Marcin Januszkiewicz, Jakub Gąsowski, a także Jagoda Szydłowska, która wygrała casting na zewnątrz organizowany przez produkcję. W ósmym odcinku bohaterowie po raz kolejny wcielili się w rolę, które momentami wywoływały na próbach kłopoty. Sprawdź kto wygrał 8. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i na jaką fundację przeznaczył 10 tysięcy złotych

Roxie Węgiel & Wiktoria Kuszewicz - Miasto (StartUp Music)

8 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo - KTO WYGRAŁ 20.10.2023

Zwycięzca ósmego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo został wybrany. Decyzją jurorów i bohaterów piątkowy odcinek, który miał emisję w piątek 20 października wygrał Jakub Gąsowski. Artysta swoją wygraną, czyli nagrodę w wysokości 10 000 złotych przeznaczył na Fundację Serce Zwierząt. Tak prezentują się wyniki 8. odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo:

  1. Jakub Gąsowski
  2. Nick Sinckler
  3. Pola Gonciarz
  4. Magdalena Kumorek
  5. Marcin Januszkiewicz
  6. Kuba Szmajkowski
  7. Ewelina Flinta
  8. Jagoda Szydłowska