Maciej Rock

i

Autor: AKPA

Programy

Kto w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023? Wyniki 9. odcinka są już znane!

2023-10-28 11:37

Wszystko co dobre, szybko się kończy. W piątkowy wieczór 27 października poznaliśmy czterech finalistów Twoja Twarz Brzmi Znajomo, którzy za tydzień będą walczyć w ostatnim odcinku muzycznego show. Sprawdź, kto okazał się być najlepszy!

Kto w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023? Kto wygrał 9. odcinek? Takich informacji poszukują fani programu, którzy z jakiegoś powodu nie mogli obejrzeć go w dniu premiery 27.10.2023. Wszystko co dobre, szybko się kończy, a muzyczne show Polsatu wielkimi krokami dobiega do mety. Za nami półfinałowy, w sumie już  9. odcinek programu, w którym nie brakowało emocji i wrażeń. Widzowie mogli nie tylko podziwiać metamorfozy uczestników, ale także przeżyli pozytywne zaskoczenie! Wielkie otwarcie półfinału uświetniła swoim występem, światowej sławy mezzosopranistka, wyjątkowa i jedyna Małgorzata Walewska. Tym razem nie w roli jurorki, a ognistej Carmen. Kogo zobaczymy w finale programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Wyniki 9. odcinka są już znane! 

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 9 - KTO WYGRAŁ?

Kto wygrał 9. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który był w TV w piątek 27 października? Zwycięzca mógł być tylko jeden i została nim Magdalena Kumorek, jako Katy Perry. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała Mielickiemu Stowarzyszeniu Dzieci i Osób niepełnosprawnych.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - kto w finale?

Kto w finale programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo? W odcinku, który miał premierę w piątek 27 października dowiedzieliśmy się, że finalistami zostali:

  • Nick Sinckler
  • Kuba Szmajkowski
  • Marcin Januszkiewicz
  • Ewelina Flinta