Koniec z plotkami! Roksana Węgiel ujawniła, kto jest jej chłopakiem

Roksana Węgiel
Autor: AKPA

Ten dzień w końcu nadszedł! Roksana Węgiel skończyła 18 lat i oficjalnie dołączyła do grona pełnoletnich obywateli naszego kraju. Gwiazda świętuje wkroczenie w dorosłość nowym singlem, który, jak się okazało, powstał we współpracy z jej ukochanym. Gwiazda postanowiła uciąć plotki i oficjalnie wyjawiła imię oraz nazwisko swojego chłopaka.

Roksana Węgiel nie ukrywa, że jest zakochana. Wokalistka kilkukrotnie dała do zrozumienia, że jej serce jest zajęte, jednak do tej pory nie ujawniała personaliów swojego wybranka. Wszystko zmieniło się w dniu jej osiemnastych urodzin. Tak, tak, dobrze czytacie - ta młoda artystka, którą poznaliśmy za sprawą jej udziału w pierwszej edycji The Voice Kids i która zapewniła nam szereg powodów do dumy, wygrywając między innymi Eurowizję Junior 2018 czy otrzymując statuetkę na MTV EMA, jest już pełnoletnia. Gwiazda zdecydowała się świętować dorosłość w pracy. 11 stycznia ukazał się nowy singiel artystki zatytułowany Ciche Szepty, a jedną z osób zaangażowanych w jego powstanie był nowy partner Roxie. Piosenkarka postanowiła uciąć spekulacje i przyznała wprost, kto skradł jej serce. To była miłość od pierwszego wejrzenia!

Wymowne nagranie Roksany Węgiel. Tak odpowiedziała na plotki!

Roksana Węgiel o OSIEMNASTCE. Zdradziła swoje plany!

Roksana Węgiel - chłopak

W rozmowie z Plejadą piosenkarka potwierdziła, że miłością jej życia jest Kevin Mglej - 26-letni autor piosenek, z którym pracowała nad swoim drugim albumem 13+5. Uczucie między nimi narodziło się właśnie w studiu nagraniowym.

Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron - wyznała.

Gwiazda jest przekonana, że Kevin to ten jedyny.

Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają fale show-biznesu - dodała.

Artystka podkreśliła też, że jej mama miała właśnie 17 lat, kiedy poznała o osiem lat starszego męża, z którym ma dziś troje dzieci. Kevin doskonale dogaduje się z panią Edytą i panem Rafałem, jak i młodszymi braćmi Roxie - Maksem i Tymkiem.

Rodzice nie mają z tym żadnego problemu, o tym opowiada też piosenka Kiedy dorosnę. Kevin ma z nimi super kontakt tak samo, jak z moimi braćmi - zapewniła.

Pozostaje nam życzyć szczęścia i dużo miłości, które przekują się w kolejne równie wzruszające utwory, co Ciche Szepty!

Sonda
Śledzisz karierę Roksany Węgiel?
Źródło: Koniec z plotkami! Roksana Węgiel ujawniła, kto jest jej chłopakiem