Doda

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Koncert Dody zostanie pokazany w telewizji. Gdzie i kiedy oglądać emisję Aquaria Tour?

2023-10-26 15:17

Nie udało Ci się kupić biletu na koncert Dody? Coś Ci wypadło i nie mogłeś pojawić się na "Aquaria Tour"? Nic straconego! Okazuje się, że każdy kto nie widział show Dody na żywo, będzie miał okazję zobaczyć swoją idolkę w telewizji. Polsat wyemituje najlepsze fragmenty z niedawnej trasy koncertowej artystki. Tego nie można przegapić!

Ta jesień zdecydowanie należy do Dody! Jakiś czas temu fani artystki dowiedzieli się, że wypuszcza własne suplementy o nazwie DODA D'EAU, a także pracuje intensywnie nad trasą koncertową "Aquaria Tour", której kulisy mogli oglądać widzowie Polsatu. Wszystko emitowane było w programie piosenkarki "Doda. Dream show", który odkrywał nie tylko backstage pracy nad tak wielkim wydarzeniem, ale także twarz Dody. Czasami było stanowczo, czasami były łzy, ale przede wszystkim dużo uśmiechu! Od 7 października fani artystki gromadzili się pod wielką sceną na jej koncertach w ramach trasy "Aquaria Tour". Podczas jej trwania Doda zaprezentowała się publiczności nie tylko w piosenkach z pokrytej platyną płyty Aquaria, ale także zrobiła niesamowite show efektami specjalnymi i współpracą z tancerzami. Bilety na wydarzenia rozeszły się jak ciepłe bułeczki, a ci którym nie udało się zdobyć wejściówki ubolewają do dziś.

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

"Aquaria Tour" w telewizji. Kiedy oglądać? [DATA, GODZINA]

Nie udało Ci się kupić biletów na "Aquaria Tour" Dody? A może chciałbyś jeszcze raz przeżyć emocje, które towarzyszyły Ci pod sceną? To będzie możliwe! Telewizja Polsat, która odpowiedziana jest za produkcję programu "Doda. Dream show" wyemituje najlepsze fragmenty z najnowszej trasy koncertowej artystki. Na antenie zostaną pokazane najlepsze momenty, dzięki czemu każdy będzie mógł przekonać się, że Doda potrafi zrobić wielkie "wow". Już w piątek 3 listopada Polsat wyemituje 55 minutowy koncert składający się z najlepszych momentów "Aquaria Tour". Start już o godzinie 22:20 - tego nie można przegapić!

Przypominamy również, że finałowy odcinek "Doda. Dream show", Polsat wyemituje w poniedziałek 23 października. Będziecie tęsknić za Dodą w telewizji?

ZOBACZ TAKŻE: Doda zwierzyła się Maryli Rodowicz. W ostrych słowach podsumowała Nergala

Sonda
Będziesz oglądać najlepsze momenty z Aquaria Tour w TV?