Klaudia Halejcio

i

Autor: WBF

Klaudia Halejcio pozuje z córką i partnerem. Nel ma już 2 miesiące

2021-08-03 8:40

Klaudia Halejcio na bieżąco relacjonuje swoim fanom na Instagramie jej życie jako świeżo upieczonej mamy. Aktorka urodziła córkę na początku czerwca i od tamtego czasu mała Nel jest jej oczkiem w głowie. Celebrytka świętuje teraz dwa miesiące z dziewczynką. Z tej okazji pokazała rodzinne zdjęcie z partnerem.

W przeciwieństwie do Klaudii Halejcio, która jest bardzo aktywna w sieci, jej partner Oskar woli trzymać się z dala od zainteresowania mediów. Mężczyzna rzadko trafia na jej Instagram, a ona sama również nie zdradza wiele na jego temat. Jak pisały polskie media, wiadomo, że ojciec dziecka Klaudii Halejcio jest biznesmenem działającym w branży internetowej i obraca dużym majątkiem.

O tym, na jak wiele może sobie pozwolić Klaudia Halejcio i jej chłopak, przekonaliśmy się krótko po narodzinach ich córki. Para przeprowadziła się do nowej willi w Warszawie, która - według doniesień - kosztowała nawet 9 milionów złotych. Teraz Klaudia regularnie chwali się w sieci wnętrzami domu. Rzeczywiście, robi wrażenie.

Klaudia Halejcio z rodziną

Teraz mała Nel skończyła dwa miesiące. Z tej okazji Klaudia Halejcio pokazała rzadkie zdjęcia z całą rodziną - córką i partnerem. Para zafundowała sobie uroczą sesję, której główną gwiazdą była oczywiście najmłodsza mieszkanka ich domu.

Mamo, Tato! Mam już 2 miesiące!??‍?‍?❤️ #nel

- napisała influencerka.

Zobaczcie zdjęcia!

Źródło: Klaudia Halejcio pozuje z córką i partnerem. Nel ma już 2 miesiące