Barbara Sobczak

i

Autor: AKPA

ŻONY WARSZAWY

Kim jest Barbara Sobczak z Żony Warszawy? To nie tylko światowej klasy lekarka

2023-11-08 15:46

Barbara Sobczak jest kolejną bohaterką programu "Żony Warszawy". To nie tylko bizneswoman, ale przede wszystkim światowej klasy lekarka, która jest właścicielką klinik w Warszawie i Dubaju. Ile ma lat? Jak osiągnęła tak spektakularny sukces? Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Spis treści

  1. Barbara Sobczak - wiek
  2. Barbara Sobczak - mąż, dzieci
  3. Barbara Sobczak - klinika, opinie
  4. Barbara Sobczak - Instagram

Kto to Barbara Sobczak? Zastanawiają się widzowie Polsatu, którzy natrafili na nowość w jesiennej ramówce. Mowa o programie "The Real Housewives. Żony Warszawy", który od 6 września emitowany będzie co tydzień w telewizji. Osiem kobiet, które są niesamowicie bogate i prowadzą luksusowe życie, a wśród nich właśnie Barbara Sobczak. Okazuje się, że bohaterka nowego programu Polsatu jest światowej sławy lekarką implantolog i bizneswoman, która jest właścicielką klinik w Warszawie i Dubaju. Barbara opracowała autorskie i przełomowe metody leczenia, które stosuje z wielkimi sukcesami jak widać nie tylko w naszym kraju. Oprócz tego doktor Sobczak jest autorką publikacji medycznych z dziedziny implantologii i międzynarodowym wykładowcą.

SuperNova Live Nowator

Barbara Sobczak - wiek

Ile lat ma Barbara Sobczak? Okazuje się, że słynna lekarka urodziła się 2 grudnia 1982 roku, a więc w 2023 roku będzie świętować swoje 41. urodziny.

Barbara Sobczak - mąż, dzieci

Czy Barbara Sobczak ma męża? Życie prywatne osób publicznych ciekawi wiele osób. Mężem "Żony Warszawy" jest Michał Sobczak, z którym kobieta tworzy zgrany team. Owocem ich miłości jest 13-letnia córka Nela, która uczy się w szkole w Dubaju. Rodzina żyje między dwoma kontynentami, a pod nieobecność rodziców, Nelą opiekuje się babcia. 

Barbara Sobczak - klinika, opinie

Barbara Sobczak prowadzi kliniki stomatologiczne w Dubaju, a także w Polsce. Jej gabinety mają w sieci bardzo dobre opinie. Widać po nich, że pacjenci zadowoleni są z wykonywanych zabiegów przez kliniki i chwalą ciepły oraz empatyczny personel. Warto wiedzieć, że to wszystko powstało dzięki niezwykłemu talentowi Barbary do biznesu, a świadczy o tym chociażby to, że udało się jej otworzyć klinikę w ekskluzywnym centrum handlowym Dubai Mall. Oprócz tego Barbara Sobczak stworzyła linię produktów stomatologicznych dla swoich pacjentów.

Barbara Sobczak - Instagram

Barbara Sobczak ma konto na Instagramie, gdzie znajdziecie ją pod nazwą @dr.barbara.sobczak. To właśnie w kolorowej aplikacji, doktor dzieli się z followersami swoją karierą nie tylko w gabinetach, ale także przed kamerami. Po zdjęciach można zobaczyć, że nie tylko brała udział w jesiennej ramówce Polsatu, ale także gościła na kanapach w Pytaniu na Śniadanie.