Liga Mistrzów losowanie grup 2021/2022. Kto z kim zagra? [GRUPY]

i

Autor: Kadr z filmu HIGH League - II Konferencja z kanału #GM2LTV Liga Mistrzów losowanie grup 2021/2022. Kto z kim zagra? [GRUPY]

Kiedy jest High League 2021? Kiedy jest gala Malika Montany? [DATA]

2021-08-26 11:08

Wiele osób z niecierpliwością wyczekuje pierwszej gali Hight League 2021. To właśnie w trakcie tego wydarzenia zmierzą się ze sobą raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze i gwiazdy, które bardzo dobrze znamy z pierwszych stron gazet. Kiedy odbędzie się to emocjonujące widowisko?

Kiedy jest High League 2021? Kiedy jest gala Malika Montany? Od momentu, kiedy ogłoszono pierwszą galę, którą organizuje Malik Montana, czyli High League, internautów rozgrzewa informacja o karcie walk. Wydarzenie będzie wyjątkowym widowiskiem, które przyciągnie do hali Ergo Arena, oraz przed smartfony i laptopy miliony fanów sportów walki. Najbardziej gorącą walką, jest pojedynek w oktagonie influencerek znanych z Team X - Lexy Chaplin i Natalii Natsu Karczmarczyk. Dziewczyny na bieżąco relacjonują w swoich social mediach przegotowania do tego wieczoru. Na wydarzenie zaprasza Radio ESKA.

High League 2021: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Cleo i Lexy Chaplin o Polskim Mexico

Kiedy jest High League 2021? [DATA]

Gala Malika Montany wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko wśród influencerów, ale także fanów. Gwiazdy znane z internetu czy szeroko pojętego show-biznesu, staną oko w oko w oktagonie i będą musiały zmierzyć się ze sobą. Kto okaże się lepszy? Czy wygrają Wasi faworyci? Tego dowiecie się oglądając High League 2021.

High League 2 - Wersow w oktagonie z Natsu? Fani w szoku!

High League odbędzie się w sobotę, 28 sierpnia 2021, roku o godzinie 20:30.

Źródło: Kiedy jest High League 2021? DATA gali Malika Montany