kobieta

i

Autor: pixabay.com

Kiedy jest Dzień Singla w Polsce 2023? Dzień samotnych już blisko!

2023-02-15 8:47

Nie lubisz walentynek? Jesteś singlem, a święto zakochanych wprawia u Ciebie zdenerwowanie? Okazuje się, że osoby samotne również mają swoje święto. Wielkimi krokami nadchodzi w Polsce Dzień Singla. Sprawdź kiedy i jak świętować tę datę.

Dzień Singla w Polsce to święto o którym mówi się coraz częściej. Kiedy jest Dzień Singla? Co to za data? Wielkimi krokami nadchodzą Walentynki, czyli dzień wszystkich zakochańców. 14 lutego miłość będzie unosić się w powietrzu, a ulicami miast będą romantycznie spacerować pary. Na półkach sklepowych nie zabraknie maskotek i innych tego typu gadżetów, które kojarzą się z miłością i walentynkami. Niestety w ten dzień pokrzywdzone są osoby samotne i nieszczęśliwe. Jest na to rada! Okazuje się, że w kalendarzu widnieje także Dzień Singla, który ma pozwolić zamanifestować radość ze swojej niezależności, a zarazem pokazać, że życie w pojedynkę wcale nie jest gorsze. Nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie coraz częściej nieangażowanie się w stałe związki nie jest smutną koniecznością, lecz świadomym wyborem. Często widać to u młodych ludzi, którzy pochłonięci są karierą i cenią sobie niezależność.

Walentynki - randka z gwiazdą, prezenty i CEGŁA #EwelinaPyta

Dzień Singla 2023 w Polsce - DATA

Kiedy jest Dzień Singla 2023? Okazuje się, że osoby samotne mogą świętować Dzień Singla, jeden dzień po Walentynkach, chyli 15 lutego. Data ta jest coraz bardziej popularna i pomaga wielu osobom manifestować szczęście z niezależności. Dzień Singla powinno się celebrować na luzie w gronie przyjaciół lub samemu! Warto 15 lutego wybrać się do kina na komedię, urozmaicić sobie czas zakupami, lub wyjściem na pizze lub dobre ciacho! Kobiety mogą wybrać się do spa na masaż, lub zrobić sobie domowe spa w domowej wannie.

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?