Love Island. Wyspa Miłości 8

i

Autor: materiały prasowe Polsat

PROGRAMY ROZRYWKOWE

Kiedy finał Love Island. Wyspa Miłości 8? Wiemy, kto ma największe szanse na wygraną

2023-10-13 15:58

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Ostatni odcinek "Love Island 8" już za kilka dni. Widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne epizody, a w mediach społecznościowych chętnie typowani są zwycięzcy tej edycji. O kim mowa? Kiedy oglądać finał Love Island. Wyspa Miłości? Zaszła mała zmiana w emisji.

Finał Love Island 8 zbliża się wielkimi krokami, a data jego emisji została zmieniona ze względu na dzień wyborczy. Początkowo ostatni odcinek randkowego reality-show maił być emitowany w niedzielę 15 października, jednak produkcja postanowiła przyspieszyć zakończenie ósmego sezonu programu, w którym rolę prowadzącej od pierwszej edycji pełni Karolina Gilon. Nowy sezon Wyspy Miłości jak zawsze przyniósł widzom wiele pozytywnych emocji. Nie brakowało zawirowań uczestników, kłótni i konkurencji, które jeszcze bardziej podkręcały atmosferę w willi. Według widzów Telewizyjnej Czwórki najmocniejszymi parami w tym sezonie są Laura i Armin, a także Bartek i Jaqueline. Przypomnijmy, że nagrodą główną w programie "Love Island. Wyspa Miłości jest miłość lub nagroda pieniężna. Ta para, która uzyska najwięcej głosów wygrywa program, a następnie poddani są próbie. Zwycięzcy otrzymują dwie koperty - jedną z napisem „miłość”, drugą z napisem „100 000 zł”. Uczestnicy muszą wybrać kopertę, pamiętając że są trzy możliwe skutki ich decyzji:

  1. gdy obie osoby wybiorą kopertę z napisem "miłość" wtedy główna nagroda jest dzielona po równo między uczestników (każdy dostaje 50 000 zł)
  2. gdy jedna osoba wybierze "miłość", druga "100 000 zł" wtedy cała kwota trafia tylko do osoby, która zdecydowała się na pieniądze
  3. gdy obie osoby wybiorą "100 000 zł" wtedy pula przepada i wszyscy odchodzą bez pieniędzy.
HITY POLSKIEGO INTERNETU. Cegła na walentynki, rzeżucha #EwelinaPyta

Finał Love Island 8 - DATA, GODZINA

Kiedy jest finał Love Island 8? Ostatni odcinek uwielbianego przez widzów programu będzie emitowany w sobotę 14 października o godzinie 21:00 w TV4. Powtórka będzie dostępna online w serwisie Polsat Box Go. O tym kto wygrał Love Island 8 poinformujemy Was na naszej stronie. Bądźcie czujni!

ZOBACZ TAKŻE: W takiej fryzurze Dawid Kwiatkowski zaczynał karierę. Teraz zrobił sobie taką samą!

Sonda
Podoba Ci się ta edycja Love Island?