Katarzyna Przydryga - Żony Warszawy

i

Autor: AKPA

ŻONY WARSZAWY

Katarzyna Przydryga - wiek, mąż, dzieci, kariera. Kim jest uczestniczka "Żony Warszawy"?

2023-11-08 15:46

Katarzyna Przydryga to znana i ceniona fotografka, która trzyma apart w ręku od lat. Oprócz tego prowadzi bloga "Vivi & Oli - Baby Fashion blog", gdzie pokazuje własne stylizacje, jak i swoich bliźniaków. Co jeszcze musicie wiedzieć o uczestniczce programu Polsatu "The Real Housewives. Żony Warszawy"? Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Kasia Przydryga - wiek, mąż, dzieci, kariera: takie frazy poszukują internauci o uczestniczce nowego show Polsatu "Żony Warszawy". Kim jest Katarzyna Przydryga? Okazuje się, że kobieta o kruczoczarnych włosach pasjonuje się fotografią. Robi zdjęcia dziecięcej mody, ekskluzywnych hoteli i marek, które później wykorzystywane są do reklam. Jej droga do sukcesu prowadziła przez wiele przeciwności losu, jednak dziś kobieta może pozwolić sobie na naprawdę luksusowe życie. Jak to się zaczęło? Okazuje się, że Kasia była zmuszona zamieszkać z dziećmi u mamy i właśnie wtedy wpadła na pomysł, by fotografować maluchy i umieszczać ich zdjęcia na blogu, który w 2012 roku wyróżniono tytułem Bloga Roku. Szczęście zaczęło jej sprzyjać i szybko została zauważona przez branżę, co skutkowało wieloma zleceniami od znanych marek polskich i zagranicznych. Kasia Przydryga ma na swoim koncie współpracę dla Dolce & Gabbana, Monnalisa, Kardashian Kids, Apart, Stefano Cavalleri, Elsy czy Maa Shoes.

SuperNova LIVE: Ania Wyszkoni zaskoczyła w utworze Biegnij

Kasia Przydryga - wiek

Ile lat ma Katarzyna Przydryga? Niestety takiej informacji nie znajdziemy w sieci, podobnie jak dokładnego wzrostu kobiety.

Kasia Przydryga - mąż, dzieci

Czy Katarzyna Przydryga ma męża? Kobieta chroni swoją prywatność, dlatego nie wiemy zbyt wiele o jej partnerze. Wiemy jednak, że jest szczęśliwą mamą jedenastoletnich bliźniaków: córki Vivienne i syna Oliviera, z którymi często podróżuje. Uczestniczka "Żony Warszawy" bardzo lubi dzieci, a świadczą o tym chociażby pokazy mody dziecięcej, które tworzyła.

Kasia Przydryga - Instagram

Kasia Przydryga jest aktywna na Instagramie, gdzie znajdziecie ją pod nazwą @katarzynaprzydrygaofficial. Konto fotografki jest prywatne, dlatego żeby widzieć jej posty i relacje, najpierw trzeba ją zaobserwować. Obecnie jej profil śledzi ponad 24 tysiące osób.

Katarzyna Przydryga

i

Autor: AKPA