Katarzyna Dowbor

i

Autor: AKPA Katarzyna Dowbor

RODZICE GWIAZD

Katarzyna Dowbor pokazała 90-letnią mamę. Uroczy filmik skradł serca internautów

2023-07-10 12:59

Zastanawialiście się kiedykolwiek jak wygląda mama 64-letniej Katarzyny Dowbor? Polska dziennikarka zdecydowała się pochwalić uroczym kadrem z ogródka i swoją 90-letnią mamą Krystyną. Urokliwy filmik skradł serca internautów, a pod nim zgromadziło się wiele ciepłych komentarzy.

Katarzyna Dowbor ma za sobą trudny czas. Po 10 latach współpracy z Telewizją Polsat została zwolniona i nie zobaczymy jej więcej w programie "Nasz nowy dom". Jej miejsce zajęła aktorka Elżbieta Romanowska, która prężnie działa na planie programu, który będzie miał swoją premierę jesienią 2023 roku. Decyzję o zmianach podjął Edward Miszczak po objęciu stanowiska dyrektora programowego i co ciekawe, zmiany nie ominęły także innych najbardziej lubianych programów Telewizji Polsat. Po każdej burzy wychodzi słońce, a Katarzyna Dowbor udowadnia, że gdy jedne drzwi się zamykają, otwierają się kolejne. Obecnie dziennikarka pracuje nad nowym projektem, którego efekty nie są jeszcze znane. W tym wszystkim 64-latka może liczyć na wsparcie mamy, którą pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Michał Wiśniewski & Paulina Jurczak & Dominik Kudaj - Niekochani (StartUp Music)

Mama Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor jest córką Wiesława i Krystyny Kokocińskich. Ojciec dziennikarki był entomologiem i dyrektorem Muzeum Przyrodniczego Mikołaja Kopernika w Toruniu, natomiast mama dziennikarki pracowała jako konserwatorka zabytków i dzieł sztuki. Choć Katarzyna Dowbor urodziła się w Warszawie, to dzieciństwo i młodość spędziła w Toruniu, mieszkając z rodzicami w 48 metrowym mieszkaniu należącym do Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Teraz Katarzyna Dowbor pochwaliła się swoją uroczą, 90-letnią mamą w mediach społecznościowych publikując krótkie wideo na którym jej mama przesyła pozdrowienia i całusy widzom. Materiał skradł serca internautów, a w komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów. Zobaczcie sami!

- Kasiu, ale Ty podobna do Mamy ❤️ Buziaczki dla Mamusi ❤️

- Ja tez przesyłam całusy Mamie 😀 dobrze ją widzieć w takiej dobrej formie 😊

- Jaka to przemiła i piękna Pani❤️❤️❤️

Sonda
Wyobrażasz sobie program "Nasz nowy dom" bez Katarzyny Dowbor?
Listen on Spreaker.