Kaśka Sochacka

i

Autor: materiały prasowe

NOWOŚCI MUZYCZNE

Kaśka Sochacka z muzyczną nowością "Madison". To piosenka o decyzjach

2023-10-27 13:02

Dokładnie 4 lata po premierze debiutanckiego singla Kaśki Sochackiej „Wiśnia” (26.10.2019), ukazuje się jej najnowszy utwór „Madison”, który można usłyszeć już na żywo podczas jesienno-zimowej trasy koncertowej.

Kaśka Sochacka to artystka, która swoim głosem i muzyką, porusza serca wielu słuchaczy. Jej utwory są szczere, prawdziwe i emocjonalne, a momentami przyprawiają nawet o pozytywne dreszcze. Teraz artystka prezentuje nowość, o tutule "Madison". To właśnie ten numer rozpoczyna etap drugiej studyjnej płyty Kaśki Sochackiej, nad którą w każdej wolnej chwili pracuje w studiu. Premiera planowana jest w pierwszej połowie 2024 roku. 

- "Madison" jest piosenką o decyzjach. O wątpliwościach i o pewności, o strachu i o odwadze, o poczuciu odpowiedzialności i marzeniach. Jest taka scena w filmie "Co się wydarzyło w Madison County",  która świetnie oddaje taki moment w życiu. Moment, w którym może wydarzyć się wszystko lub nic. Małe, spokojne miasteczko, deszcz, skrzyżowanie, czerwone światło i oni. Ten obrazek za każdym razem gniecie mi serce i jakoś tak wyszło, że już na etapie dema ta piosenka nosiła tytuł "Madison". Tak zostało - komentuje Kaśka Sochacka.

Roxie Węgiel & Wiktoria Kuszewicz - Miasto (StartUp Music)

Kaśka Sochacka - nowości muzyczne 2023

Do piosenki powstał klimatyczny teledysk, do którego zdjęcia zrealizowano na terenie nieczynnego już dworca kolejowego w Rabce-Zdroju, gdzie obecnie mieści się biblioteka miejska. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Agata Trafalska.

Sonda
Pamiętasz Kaśkę Sochacką z Mam Talent?