Kwiat Jabłoni - kim jest polski zespół? Wiek, wzrost, ojciec, Instagram, piosenki

i

Autor: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/EAST NEWS Kwiat Jabłoni - Kasia i Jacek Sienkiewicz

Kasia i Jacek Sienkiewicz - kim jest rodzeństwo z zespołu Kwiat Jabłoni?

2021-08-19 12:47

Kwiat Jabłoni jest polską grupą, którą tworzy uzdolnione muzycznie rodzeństwo. Wiek, wzrost, ojciec, Instagram, piosenki - tych szczegółowych informacji o Kasi i Jacku, dowiesz się czytając poniższy artykuł.

Kwiat Jabłoni - wiek, wzrost, ojciec, Instagram, piosenki - te wszystkie informacje najbardziej interesują internautów. Kim jest polski zespół folk - popowy i kto go tworzy? Otóż, grupa składa się z dwóch osób. Tworzy ją rodzeństwo - Kasia i Jacek Sienkiewicz. Zespół oficjalnie funkcjonuje od marca 2018 roku. Rodzeństwo ma za sobą udział w muzycznym talent show Must Be The Music. Tylko muzyka. Co ciekawe, Kasia i Jacek przez pięć lat występowali w zespole Hollow Quartet i razem z nimi wydali album pt. Chodź ze mną. Odkąd mają swój autorski Kwiat Jabłoni, oczarowali polską publiczność nie tylko na żywo, ale także w sieci. Ich konto w serwisie YouTube liczy ponad 82,5 tys. subskrypcji!

Kwiat Jabłoni - kto to? Wiek, wzrost, ojciec, Instagram, piosenki

Kwiat Jabłoni – wiek

Kasia i Jacek Sienkiewicz z grupy Kwiat Jabłoni w 2022 roku skończą 29 i 28 lat.

Kwiat Jabłoni – wzrost

W sieci nie m informacji, jakiego wzrostu jest uzdolnione muzycznie rodzeństwo.

Kwiat Jabłoni – ojciec

Kasia i Jacek pochodzą z rodziny, która jest uzdolniona muzycznie. Ojcem rodzeństwa jest muzyk Jakub Sienkiewicz, który jest liderem zespołu Elektryczne Gitary.

Kwiat Jabłoni – mama

Nie wiadomo, jak nazywa się matka Kasi i Jacka.

Kwiat Jabłoni – Instagram

Rodzeństwo jest także aktywne w mediach społecznościowych. Znaleźć ich można na Instagramie pod nazwą @kwiatjabloni. Dodatkowo, Kasia i Jacek mają także swoje osobne profile. Dziewczyna figuruje pod nazwą @kasia_sienki, a chłopak @sienkiewiczjacek.

Kwiat Jabłoni – piosenki

Zespół ma swoją debiutancką piosenkę Dziś późno pójdę spać, która w serwisie YouTube liczy ponad 14 mln wyświetleń! Ponadto, na swoim koncie mają takie kawałki jak: Nic więcej, a także Idzie zima. Na początku lutego, w 2019 roku ukazał się ich pierwszy krążek pt. Niemożliwe.

Ronnie Ferrari śpiewa "Ona by tak chciała"
Legenda o świętym Aleksym - streszczenie lektury - posłuchaj podcastu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Lektury szkolne
Źródło: Kasia i Jacek Sienkiewicz - kim jest rodzeństwo z zespołu Kwiat Jabłoni?