Katarzyna Cichopek

i

Autor: AKPA

NIE DAJ SIĘ NABRAĆ

Kasia Cichopek ostrzega fanów przed oszustami. W taki sposób się pod nią podszywają

2023-09-20 9:46

W internecie natknąć można się na wiele pułapek i przed taką ostrzega swoich fanów Katarzyna Cichopek. Aktorka padła ofiarą oszustów, którzy używając jej wizerunku zaczęli reklamować w sieci specyfiki na zrzucanie zbędnych kilogramów. Sprawdźcie o co chodzi, by nie dać się nabrać!

Serfując po internecie można natknąć się nie tylko na ciekawe treści i kolorowe zdjęcia, ale także na wiele pułapek. Linki z wirusami, wyłudzacze danych osobowych, a nawet i pieniędzy poprzez blika czy też nieprawdziwe zrzutki. Czasami wystarczy chwila nieuwagi, by kliknąć w niepozorny link nawet podczas scrollowania Facebooka. W ostatnich latach dosyć częstym zjawiskiem są oszustwa na gwiazdy. Popularni artyści wpadają w pułapkę i stają się ofiarami oszustów, ponieważ ci nielegalnie wykorzystują ich wizerunek. Jakiś czas temu przed nieprawdziwymi konkursami swoich fanów ostrzegała Doda, a teraz pech chciał, że podobna sytuacja przytrafiła się aktorce "M jak miłość". Katarzyna Cichopek szybko wzięła sprawy w swoje ręce i ostrzegła obserwatorów przed niebezpieczeństwem, jakie czeka na nich w sieci.

POLACY O WYBORACH. CZY BĘDĄ GŁOSOWAĆ NA PIS? #EwelinaPyta

Katarzyna Cichopek ostrzega fanów przed oszustami

Internet rządzi się swoimi prawami i mimo iż jest źródłem wielu informacji, to jest też bardzo niebezpiecznym miejscem. Tym razem ofiarą oszustów stała się Katarzyna Cichopek. Jej wizerunek został nielegalnie wykorzystany do reklamy produktów na szybkie chudnięcie:

W 4 tygodnie schudłam 26 kg! Bez uprawiania sportu. Kasia Cichopek: żałuję, że nie wypróbowałam tego produktu wcześniej

Właśnie tak brzmi reklama z wizerunkiem aktorki, na którą natknąć się można między innymi na Facebooku. Kasia Cichopek od razu wzięła sprawy w swoje ręce i udostępniając zrzut ekranu dodała, że jest to oszustwo.Bądźcie czujni i nie dajcie się na to nabrać. Zawsze takie reklamy i produkty należy uważnie sprawdzać u źródła lub poprzez czytanie opinii znajdujących się w sieci.

ZOBACZ TAKŻE: Messenger wysyła wirusy. Na te wiadomości musisz uważać!

Kasia Cichopek padła ofiarą oszustów

i

Autor: screen z relacji na IG/katarzynacichopek
Sonda
Czy kary za oszustwa powinny być bardziej surowe?