kartka świąteczna

i

Autor: pixabay.com

Kartki z życzeniami na Boże Narodzenie i Nowy Rok 2023 - najpiękniejsze kartki i gify na święta

2022-12-24 9:06

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas w roku. W tym okresie bliscy wysyłają sobie kartki świąteczne nie tylko pocztą, ale także poprzez komunikatory w telefonach. Gdzie znaleźć gotowe kartki w internecie? Jakie życzenia umieścić w Bożonarodzeniowych kartkach?

Spis treści

  1. E-kartki Bożonarodzeniowe i Noworoczne
  2. Gify na Boże Narodzenie i Nowy Rok

Kartki na Boże Narodzenie i Nowy Rok to jedna z przyjemniejszych tradycji związana z zimowym okresem. Im bliżej Wigilia i Sylwester, tym więcej osób wysyła sobie kartki pocztą lub za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Kartki Bożonarodzeniowe i Noworoczne można zakupić w sklepach, jednak wiele osób chce podążać z duchem czasu i decyduje się na e-kartki. W internecie jest pełno świątecznych inspiracji, świątecznych memów, gifów i wierszyków. Jeśli chcecie sprawić komuś radość w te święta, przygotowaliśmy dla Was garść inspiracji. Gdzie znaleźć w internecie najpiękniejsze kartki i życzenia? Zerknijcie poniżej, a na pewno wyślecie e-kartkę bliskim poprzez Messengera, WhatsAppa lub inny komunikator internetowy.

Sonda Świąteczna - Ewelina pyta i nie błądzi #5

E-kartki Bożonarodzeniowe i Noworoczne

Gdzie szukać kartek online z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku? Możemy je zrobić własnoręcznie, kupić w sklepie lub pobrać za darmo z internetu. Kartki świąteczne można stworzyć samemu w aplikacji lub na stronie Canva przy pomocy darmowych szablonów lub znaleźć gotowe na jednej ze stron internetowych:

ZOBACZ TAKŻE: Życzenia bożonarodzeniowe do kartki świątecznej. Najpiękniejsze wierszyki i życzenia dla bliskich

Gify na Boże Narodzenie i Nowy Rok

Gdzie szukać świątecznych i Noworocznych gifów? Specjalnie dla Was wybraliśmy te najlepsze i umieściliśmy poniżej. Te obrazki z pewnością urozmaicą Wasze internetowe życzenia dla bliskich!

Sonda
Lubisz Święta Bożego Narodzenia?