Kartki wielkanocne religijne. Najpiękniejsze darmowe e-kartki do pobrania na Wielkanoc

2023-04-10 9:46 Ewelina Kulasza
wielkanoc
Autor: pixabay.com

Wielkanoc w 2023 roku wypada w niedzielę 9 kwietnia. Z tej okazji rodziny nie tylko gromadzą się w kościele by przeżywać Zmartwychwstanie Pańskie, ale także celebrują ten wyjątkowy dzień w domach. Jeśli nie możesz spotkać się tego dnia ze znajomymi lub rodziną, wyślij im piękne życzenia i kartkę na Wielkanoc.

Spis treści

  1. Fajne kartki na Wielkanoc 2023

Kartki świąteczne na Wielkanoc za darmo, to coś czego w ostatnim czasie poszukuje w internecie wiele osób. Oryginalne kartki wielkanocne to miły gest, ale także wyraz szacunku do osoby, którą ją obdarowujemy. Wielkanoc 2023 wypada w kalendarzu 9 kwietnia. Tego dnia wierni udają się rano do kościoła na mszę rezurekcyjną, by świętować Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Następnie spożywają wielkanocne śniadanie i odwiedzają swoich bliskich, by wspólnie cieszyć się ze wspaniałej nowiny. Niestety jak to w życiu bywa, z niektórymi nie możemy się zobaczyć z różnych powodów. Praca, choroba, albo odległe miejsce zamieszkania. Jeśli chcesz sprawić swoim bliskim radość, wyślij im wielkanocną e-kartkę poprzez wiadomość MMS lub komunikator internetowy WhatsApp lub Facebook Messenger!

ZOBACZ TAKŻE: Tego NIE WOLNO wkładać do koszyczka wielkanocnego! Wiedziałeś o tym?

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Fajne kartki na Wielkanoc 2023

Darmowe kartki na Wielkanoc znajdziecie na specjalnych stronach internetowych. Możecie je stworzyć również sami w aplikacji Canva, gdzie dostępne są przeróżne bezpłatne szablony. Darmowe e-kartki do pobrania na Wielkanoc znajdziecie także na stronach takich jak:

Pobierz darmową kartkę na Wielkanoc i wyślij ją swoim bliskim wraz z pięknymi życzeniami. Niech te święta będą radosne i wyjątkowe!

ZOBACZ TAKŻE: Religijne wierszyki na Wielkanoc 2023. Mądre życzenia dla bliskich z okazji świąt

Jaką potrawą wielkanocną jesteś?

Pytanie 1 z 6
Czy Wielkanoc jest dla ciebie ważnym świętem?