Kamil Bednarek i Cleo na Polsat SuperHit Festival 2021. Kiedy wystąpią?

Kamil Bednarek
Autor: foto. Tomek Kamiński

Start imprezy Polsat SuperHit Festival 2021 zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy właśnie ogłosili, że wśród gwiazd, które uświetnią wydarzenie, nie zabraknie Cleo i Kamila Bednarka. Kiedy zobaczymy ich na scenie?

Polsat SuperHit Festiwal 2021 - Kamil Bednarek i Cleo na jednej scenie! W sobotę na festiwalowej scenie pojawią się 'Najlepsi z najlepszych'. Wśród nich Kamil Bednarek, który każdym występem udowadnia swoją nietuzinkowość i wprost zaraża wszystkich pozytywną energią. Niezwykle utalentowany, odniósł szereg sukcesów, a jego debiutancka solowa płyta pt. Jestem osiągnęła status diamentowej.

Ale to nie koniec niespodzianek! Dzień wcześniej - w piątek - swój hit Łowcy Gwiazd wykona pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej, czyli Cleo. To wokalistka, która dosłownie wszystko obraca w platynę. Jej singiel My Słowianie to jeden z największych radiowych hitów i zanotował w serwisie YouTube prawie 80 milionów wyświetleń. Sukces odniosły także albumy: Hiper Chimera stała się potrójnie platynową płytą, a Bastet platynową. Każdy występ Cleo dostarcza fanom niezapomnianych wrażeń i to nie tylko muzycznych. Cleo potrafi zaskoczyć też ciekawymi stylizacjami.

Cleo kiedyś i dziś
Źródło: Kamil Bednarek i Cleo na Polsat SuperHit Festival 2021. Kiedy wystąpią?