Justyna Kowalczyk

i

Autor: WBF

Justyna Kowalczyk trenuje w zaawansowanej ciąży. "Pani jest szalona"

2021-08-12 15:50

Justyna Kowalczyk to kolejna gwiazda, której nie ominął panujący od miesięcy baby boom. Brzuszek jest już baaardzo duży! To jednak nie znaczy, że Justyna Kowalczyk porzuci sport i zalegnie na kanapie. Mimo dodatkowych kilogramów wyruszyła na trening, wzbudzając tym zachwyt fanów.

Wśród gwiazd od wielu miesięcy trwa baby boom. Nie ma praktycznie tygodnia, byśmy nie ogłaszali kolejnej ciąży, lub jej rozwiązania. Do tego wielkimi krokami zbliża się Justyna Kowalczyk.

Biegaczka narciarska kilka miesięcy temu potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Z dnia na dzień jej brzuszek robi się coraz większy. To jednak nie znaczy, że odpuści treningi...

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Justyna Kowalczyk trenuje w zaawansowanej ciąży

Coś nam mówi, że to dziecko od małego będzie miało zadatki na sportowca! Justyna Kowalczyk nie odpuszcza bowiem treningów, mimo zaawansowanej już ciąży. Gwiazda chętnie relacjonuje w sieci swoje życie, a sport jest jego nieodłącznym elementem.

Justyna Kowalczyk opublikowała zdjęcie z treningu. Czepek, sprzęt, rurka z wodą no i oczywiście... spory brzuszek. Internauci doceniają jej sportowego ducha!

Czytamy.

Niestety nie zabrakło też obrzydliwych komentarzy...

- Tragedia, jak pod respiratorem

Napisała "fanka".

Justyna Kowalczyk nie zostawiła tego wpisu bez komentarza...

- Tragedią są pani komentarze, które z szacunku dla starszych ignorowałam. Teraz jednak proszę, by pani opuściła ten profil.

- Pani to jest szalona! I za to Panią uwielbiam ??

- Pięknie pani Justyno, ciąża pani służy. Życzę dużo zdrowia dla pani i dzidziusia z całego serca❤️

- Podziwiam i to bardzo ☺❤ Ja to z takim "małym cudnym bagażem" ciężko po schodach miałam wejść a Pani śmiga na nartorolkach i ciągle w ruchu.

- Zmieniasz postrzeganie kobiet ciężarnych, które bardzo często od pierwszego dnia ciąży postrzegane są już tylko jako bezpieczne nosicielki płodów. ?????.

- Pięknie Pani wygląda z tym brzuszkiem ?

Odpisała.

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Zobacz, jakie jeszcze gwiazdy niedawno zostały mamami!

Źródło: Justyna Kowalczyk trenuje w zaawansowanej ciąży. "Pani jest szalona"