Julia Wróblewska

i

Autor: PRZEMYSLAW SZYSZKA / SE / EAST NEWS Julia Wróblewska

Julia Wróblewska promienieje! Aktorka wróciła do domu z ośrodka terapeutycznego

2022-05-09 15:12

Aktorka znana z produkcji takich jak Tylko mnie kochaj, Listy do M, czy też z serialu M jak miłość, jakiś czas temu zdecydowała się na terapię. W związku z tym przez dłuższy czas przebywała w specjalistycznym ośrodku terapeutycznym, by się wyciszyć i zadbać o swój stan zdrowia. Niedawno jednak poinformowała swoich fanów, że jest już w domu. Jak się czuje? Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

  1. Julia Wróblewska - choroba, powrót do domu
  2. Julia Wróblewska - kim jest?

Julia Wróblewska to aktorka młodego pokolenia, którą widzowie kojarzą najbardziej z produkcji takich jak Tylko mnie kochaj, Listy do M, czy też z serialu Telewizyjnej Dwójki M jak miłość. Jej kariera rozpoczęła się bardzo dawno temu, a wiele osób mogło na ekranach telewizorów oglądać jak dorasta i staje się kobietą. Niestety od pewnego czasu Julia Wróblewska przestała pokazywać się na salonach, a jej kariera ucichła. Powodem okazała się być choroba, którą zdiagnozowano u celebrytki dwa lata temu. Mowa o zaburzeniach osobowości chwiejnej emocjonalnie typu granicznego (Borderline-F60.31). Julia Wróblewska ani razu nie wstydziła się tego, co ją spotkało. Dosyć często opowiadała o swoich lękach i stanach depresyjnych w internecie, a w końcu podjęła ważną decyzję o wyjeździe do specjalnego ośrodka terapeutycznego.

Smolasty (Szybkie Pytania)

Julia Wróblewska - choroba, powrót do domu

Julia Wróblewska wyjechała do specjalistycznego ośrodka w Krakowie w listopadzie 2021 roku. Zniknęła z mediów społecznościowych, jednak ostatnio miło zaskoczyła swoich fanów.

Hej! Wróciłam do domu około tydzień temu, ale potrzebowałam czasu by się przystosować i ogarnąć trochę rzeczy zanim Was powiadomię.Czuję wiele zmian, wiele do mnie dotarło. Nie będę i nie chcę mówić o tym jak wyglądało leczenie z szacunku do prywatności mojej oraz innych, którzy byli tam ze mną.Mogę powiedzieć natomiast, że dowiedziałam się o sobie wiele rzeczy, tych dobrych i tych bolesnych, których wcześniej nie chciałam widzieć. Zrobiłam tyle ile mogłam w tak krótkim czasie, ale widzę też, że zmiany są kruche i mam zamiar kontynuować terapię. Czuję się dużo lepiej. Mam więcej odwagi by dbać o siebie i stawiać siebie na pierwszym miejscu.

Aktorka poinformowała również internautów o nowej diagnozie.

Zmieniła się też moja diagnoza, co obróciło moje myślenie do góry nogami, ale ją akceptuję. Teraz czas na to, by odkryć kim jestem i czego chcę od życia, bo nigdy nie dałam sobie na to przestrzeni. Jeszcze sporo muszę się nauczyć. Myślę, że moja aktywność w mediach może się zmienić, nie do końca jeszcze wiem jak chcę, by to wyglądało, ale będę przyglądać się moim uczuciom

Julia Wróblewska po raz kolejny otrzymała ogromne wsparcie od internautów. Ci nie tylko gratulowali jej powrotu i tego jak się czuje, ale również stwierdzili że aktorka po prostu promienieje.

Julia Wróblewska - kim jest?

Julia Wróblewska to aktorka, która w 2022 roku skończy 24 lata. Znana jest z produkcji takich jak M jak miłość, Listy do M, Tylko mnie kochaj czy też Och, Karol 2. Dodatkowo celebrytka ma na swoim koncie udział w programach takich jak: Celebrity Splash! (2015), Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami (2016) i Agent - Gwiazdy (2018). Julia Wróblewska wystąpiła także w teledyskach do piosenek Czarne chmury - Liber i Mateusz Grędziński, N-O-C Cleo, To tylko gra - Olivia Fok, Świąteczne zakupy - piosenka na święta! - Między Nami, a także w 2021 roku w klipie do numeru Chcesz z nami to leć - Ferajna.

Która postać z bajki jest Twoją bratnią duszą?

Pytanie 1 z 10
Który typ osobowości opisuje cię najlepiej?