Julia Wieniawa

i

Autor: EastNews

Julia Wieniawa skomentowała rodzinny dramat Joanny Opozdy. "To musi być hardcore"

2022-02-16 14:18

Była partnerka Antka Królikowskiego skomentowała dramat, który toczy się w rodzinie jego żony, Joanny Opozdy. W domu jej rodziców doszło do strzałów, a aktorka w zaawansowanej ciąży trafiła do szpitala. Jak Wieniawa odniosła się do tej tragedii?

Kilka lat temu, o związku Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego było bardzo głośno, jednak po dwóch latach para postanowiła się rozstać. Obecnie aktorka układa sobie życie u boku Nikodema Rozbickiego. Para pod koniec października postanowiła zamieszkać razem.

Antek Królikowski natomiast znalazł miłość swojego życia i w sierpniu zeszłego roku poślubił Joannę Opozdę. Para obecnie spodziewa się dziecka, a przyszli rodzice zdradzili, że syn będzie miał na imię Vincent.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Joanna Opozda w zaawansowanej ciąży. Fani 'promieniejesz'

Dramat w domu rodziców Joanny Opozdy

Na początku roku wybuchła duża afera z udziałem ojca Joanny Opozdy. Mężczyzna groził bronią członkom swojej rodziny. Padły również strzały, a Antek Królikowski za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonował całą sytuację na bieżąco.

Julia Wieniawa nie utrzymuje kontaktu z byłymi partnerami

Julia Wieniawa została zapytana ostatnio przez jednego z dziennikarzy, czy śledzi afery związane z jej byłymi partnerami.

Tych głośniejszych nie da się uniknąć, umówmy się. Ja się za bardzo nie interesuję ich życiem, niech sobie robią, co tam lubią. Życzę im szczęścia, nie mam z nimi kontaktu. Ale nie dlatego, że się nienawidzimy, tylko każdy poszedł w swoją stronę – zwierzyła się „Pudelkowi”.

Julia Wieniawa współczuje Joannie i Antkowi

Aktorka wyznała również, że myślała o tym, aby przekazać Antkowi i Joannie słowa wsparcia w związku z tragedią jaka ich spotkała, jednak ostatecznie powstrzymała się od wysyłania jakichkolwiek wiadomości.

Nie mamy kontaktu. Nawet o tym myślałam. Bardzo współczuję Asi, bo to musi być hardcore, być w ciąży i mieć takie nieprzyjemności rodzinne. Ale z Antkiem nie mam kontaktu i raczej nie widzę pola, żeby go mieć. Nie jestem osobą perfidną, nie złorzeczę i otaczam się pozytywną energię, dlatego chcę taką energię dawać innym – dodała Julia.

Ciężarna aktorka miała trudny początek roku, a przez stres wywołany rodzinną tragedią trafiła do szpitala. Sprawa obecnie jest w prokuraturze, a ojcu Opozdy grozi nawet kilka lat pozbawienia wolności.

Julia Wieniawa na gorąco po pierwszym występie!
Źródło: Julia Wieniawa skomentowała rodzinny dramat Joanny Opozdy. "To musi być hardcore"